Astrobiļetens • 29.03.2020

Superhoroskopi.lv par #Krīze2020

Superhoroskopi.lv par #Krīze2020

Superhoroskopi.lv par #Krīze2020

Prognožu astrologs Kristaps Baņķis pareģoja #krīze2020
Šis teksts, kas rakstīts 2020.gadam (fragmenti), tapa laika posmā 2019.gada augusts – oktobris un tajā nekas nav pielabots klāt – viss ir godprātīgi saglabāts! Dažas prognozes jau piepildījušās, citas vēl priekšā un Superhoroskopi.lv lasāma pilna versija – daudz vēl palicis aizkadrā!

Kr.Baņkis atbild uz medija jautājumu, par to kā vērtē prognožu piepildīšanos – šeit.

Visi plašie apraksti un Individuālās prognozes - www.superhoroskopi.lv
Tieši Superhoroskopi.lv pareģoju #krīze2020 neizbēgamību jau kopš 2017.gada, kamēr visi ekonomisti un astrologi klusēja.

Astroloģija balstās uz planētu lielajiem un mazākiem cikliem, kuru skaidrošanu astrologs atbilstoši savām spējām. Cikliskumā ietvertais planētu izvietojums, kur 2020./2021. gadā būs daudz jaudīgu un sen nebijušu izpausmju, kas reizē spoguļo planētas karmiski kolektīvo notikumu potenciālu un reizē kā milzīgs ir kā kosmiskā impulsa frekvence ietekmē notikumu musturu un dinamiku. Ilggadējie K.Baņķa pareģojumi izrādījušies visprecīzākie un tādi tie būs arī turpmāk, ar Dievam izlūgtu svētību šādām spējām.

Pareģojumu zinātniskais pamats: Saules stari līdz zemei nonāk 8 minūtēs, kas nozīmē, ka pirms mēs tos redzam, tie jau 8 minūtes ir notikuši, iestartējuši notikumu plūsmu. Tāpat arī ar Nākotni: pēc tā paša principa tā vienā brīdī ir sakārtoti “kaut kur Tur” manifestējusies, pirms mēs to katrs piedzīvojam, turklāt vēl atkarībā no Zemeslodes vietas, kurā atrodamies. Daudziem šādiem planētu cikliem piemīt atkārtošanas daba, daudzi ir unikāli, bet to kombināciju saprašana jau ir astro gaišredzība un radošuma mākslas darbs. Pieredzējuša astrologa spēks (un personīgā horoskopa talants) ir spēja šos dažādos planetāros notikumus saskatīt LAICĪGI un saintegrēt daudzās iespējas kopā un to paskaidrot Tev, lasītāj!

Nākotne ir manifestējusies!Tagad to jāspēj uztvert, atšifrēt priekš sevis, pārdomāt savus scenārijus un piekļaut to lielajiem debesu solījumiem – projekcijām.

* * * *

Ja vēlies zināt aktuālās ANTI-Krīzes prognozes tieši Tev, jāapmeklē Superhoroskopi.lv >>

zurgas baneris

Diž-Krīzes jēga, izcelsme un laika dinamika prognozēs
2008.gadā Pasaule jau piedzīvoja krīzi. Tā sākās kā finanšu spekulāciju burbulis, kam sekoja finanšu krīze ar visām no tām izrietošajām sekām.

2020. gada nogalē sākas daudzējādi līdzīgs planētu stāvoklis, lai notiktu biznesa un valsts struktūru, ierasto kārtību un iedzīvotāju ieradumus mainošas krīzes pirmsākumi.

Astrologa Kristapa Baņķa pārliecība, kas 2017. gadā vēl nebija izskanējusi nekur citur, ka daudzu piesauktais un gaidītais Jaunās Ūdensvīra ēras sākums ir saistāms ar Jupitera un Saturna savienošanos 21.12.2020.! Tagad par to runā arī daudzi starptautiski eksperti.

Divu astro grandu Jupitera un Saturna tuvināšanās Ūdensvīra zīmei noslēdz 20 gadus ilgušu periodu, uzsākot principiāli jaunu ciklu – 2020.gada 21.decembrī. Lielās pārmaiņas jau visu 2019.gadu ienesa arī revolucionārā Urāna statusa maiņa līdz 2026.gadam pārejot labklājību, dzīves komfortu un veselību pārraugošajā Vērša zīmē.

Zīmīgi, ka “jaunas ēras” sākumā abi planētu grandi stāvēs spriedzē pret revolucionāro Urānu, kas nozīmē, ka galvenās problēmas būs:

pēkšņas, negaidītas

● tās skars tehnoloģijas, internetu, komunikāciju līdzekļus, elektroenerģiju

● revolucionāras sistēmu maiņas, kas var novest pie sabrukuma

● pasaules kārtību mainīs nenovērtēti nemateriāli, virtuāli procesi un (finanšu) līdzekļi

mēs saskarsimies ar globālu varas un ietekmes pārdali, kas tikai veicinās neziņu, “pauzes

sajūtu”, no kā izrietošs domino efekts būs finanšu kavējumi, biznesa un valsts pārvaldes

neelastības pastiprināšanās

● globālā bagāto-nabago noslāņošanas katastrofāli pieaugs

● valstu parādi pieaugs, visa veida valstu savienības sāks šķobīties iekšējās pretrunās un

nacionāli seperatīvās tendencēs

● resursu ekonomija un to iztrūkums

● neizlēmība un lēmumu buksēšana prasīs augstu cenu, neziņa kļūs biedējoša.

● Tendence sievietēm iekarot politikas un finanšu vadības grožus pastiprināsies

globālās #krīze2020iespaidā! Jaunais Ūdensvīra ēras slieksnis prasīs ne vairs līdztiesību, bet

gan feminisma dominanci!

globāli eksperimenti ar medicīnu, ekonomiku un elektronikas maksimālu integrēšanu

● bruņojuma pieaugs, jo fonā pastāv reālu kara draudi

● populisms miksējas ar diktatūru (autoritārisma) alkām.

* * * *

Jaunā Dižkrīzes izpratne
Daudzi meklē krīzes sfēru vai izpausmes stilu – grib identificēt tās “seju”, bet seja ir mainīga. Jaunlaikus krīzes neatkartoties – nākotnes krīzēm ir nosacīts veidols un tās nebūs tik viegli noraksturojamas un ieliekamas līdzšinējos terminos. Vēsture neatkārtosies!

2020. gadā dēļ spēcīgās atrašanās savā mājvietā Mežāža zīmē no trijotnes valdīs Saturns. Kas visos notikumos izcels Saturna stingro roku un karmas pārsvaru pār veiksmi. Viegla ceļa un dzīves kārotāji riskēs saņemt pēc 2020.gada smagu liktens pļauku – ko sēsi, to pļausi. Saturna grožos ieteicams nesteigties un rūpīgāk plānot katru savu soli.

Pasaules astroloģijā Jupitera un Saturna savienojums vienmēr ne pasaules kārtības pārdalījumu un lielas izmaiņas. Vēsturiski arī Bētlemes zvaigzne, kas norādīja uz Jēzus dzimšanu bija Jupitera un Saturna savienojums Zivju zīmē.

Lai saprastu 2020. gada savienojuma unikalitāti, uzsvēršu, ka līdzīgs šo planētu savienojums nav bijis pēdējo 600 gadu laikā. Rets notikums!

Svarīgi ir piedomāt pie pārmaiņām, neuzņemties ilgtermiņa saistības, būt pārlieku atšķirīgam no citiem, kultivēt pozitīvo domāšanu un meklēt iespējas nevis ieciklēties uz problēmām. Attieksmes maiņa ir vitāli svarīga.

Visu gadu planētu cikliskums virzīsies uz gaidāmo Dižkrīzes periodu, kas mainīs vispār izpratni par krīzes jēgu un izpausmes veidiem. Taisnība arī tiem, kuri šobrīd nesaredz nekādas konkrētaskrīzes pazīmes, jo pēc vecās izpratnes nevarēsim runāt par klasiskiem krīzes izpausmes scenārijiem.

Mēs dzīvojam lielajā pārmaiņu laikā – globālās krustcelēs, tādēļ runa nav par kāda sektora satricinājumu kā tas bija ar nekustamā īpašuma burbuli, kas parāva domino efektu arī citās sfērās. Nē, šī Dižkrīze, tādēļ arī ir Dižkrīze, ka izpaudīsies globāli policentriski – ar mainīgiem centriem – kā tāds vīruss, kas strauji modificējas tiklīdz pret to vērš “poti”.

#krīze2020 aizsāk jaunu izpratni par krīzēm – kā tās nevis skar vienu noteiktu sfēru, paraujot domino efektu, bet globālā neskaidrība un sīkkrīžu mudžeklis būs tik liels, ka tas līdzināsies iešanai pa nedrošiem purva ciņiem, kur katru brīdi kāds no tiem ar visu Tevi var mīksti pazust zem kājām vai ilgstošai dreifēšanai ar laivu krāčainā upē. Daudzas sīkas krīzes kā tādi odi veidos mākoni jeb Dižkrīzi. Un visam pāri neziņa par gaidāmo, situācija, kad jūti – nevari kontrolēt procesus, jo nav zināms, kas notiks.

Globāla ietekmes sfēru maiņa, ar sekojošu neziņu.

* * * *

VECAIS PRET JAUNO:

2020. un 2021. gads būs skarbu pārmaiņu vēstnesis! Post-materialisma pasaules astro skaidrojums

2020. un 2012. gads turpinās 2019. gadā iesākto pašapmierinātā patērētājkultūras ziepju burbuļa pūšanā. Šķitīs, ka notiek pakāpeniska attīstība “uz augšu”, “uz priekšu”. Ja reiz lasi šo, tātad esi aizdomājies kas varētu notikt, kā krīze varētu skart mani?!

Iesaku apdomāt šādus jautājumus:

● no kā es varu atteikties, kas man nemaz nav vajadzīgs?

● vai man ir likvīds, proti, ko steidzamības gadījumā varu realizēt, iegūstot līdzekļus?

● vai esmu izveidojis buferi – uzkrājumus – potenciālai finanšu plūsmas pauzei?

● kā esmu sakārtojis izdevumus veselības profilaksei – kamēr nauda ir, veic regulāras un

kvalitatīvas pārbaudes, neatliec tās?

Un tad… 21.12.2021. VISS MAINĀS! PROGRESS IR NEAPTURAMS!
Bet skaidrs, ka tas lauzīs daudzas vecas sistēmas un līdz ar tām arī cilvēkus!

Saturns spiedīs uz kārtību, ierobežojumiem, dienestu, banku, finanšu socialo kontroli.
Jupters nonācis Saturna ēnā būs veiksmes ierobežots. Savukārt Urāns pārmaiņas veiks stingrā Saturna kontrolē. Tas būtu tas pats, kas cars iniciē revolūciju un pats to vada.

Kas to saprot, tas sapratīs, ka globālie spēlētāji paši sēs neziņu, jo ierastā kārtība tos neapmierina, tādējādi pārmaiņas tiks lielākoties “feiki” iniciētas un pirmie līdzskrējēji būs kā buļļī uz kraujas malas.. Jāvaktē īstie nākotnes finanšu un politikas “pravieši”, kuru idejām sekot! Ja tādus ieraudzīšu, ziņošu savos soctīklos.

Gada sākuma lielais notikums ir Saturna jeb visa sistēmiskā saplūšana ar varas, ietekmes un varenībasplanētu Plūtonu (jā astronomiski punduprlanēta, bet astroloģijā ar kolektīvisma lielvaras ietekmi). Gada griezumā ar savu jaudu, kas paspilgtinās globālas pārmaiņas piepulcēsies arī Jupiters. Jupiters ne tikai labo palielina, bet arī augoņus un vēzi! Skatīsimies, kur izaugsmes scenāriji, kur plīsīs augoņi. Jauda tāda, ka var pat kalnus gāzt, tādēļ pat burtiski būs zemestrīcas, vulkānu izvirdumi un potenciāls katastrofas – zeme drebēs! Kas nozīmē, ka globālais uztraukums par Zemes nākotni ir tikai viena no formām kā izpaužas šie mega planētu savienojumi.

Saturna – Jupitera – Plūtona mijiedarbība 2020

12-01-2020 Saturna savienojums ar Plūtonu

05-04-2020 Jupitera savienojums ar Plūtonu

30-06-2020 Jupitera savienojums ar Plūtonu

12-11-2020 Jupitera savienojums ar Plūtonu

Un tā visa ir tikai iesildīšanās, Ūdensvīra laikmeta priekš sagatavošana un “laukuma notīrīšana” kaut kam lielākam.

* * * *

KRĪZES ASTRO-LIMBO – ESAM UZ “PAUZES” PĀRMAIŅU PRIEKŠĀ

Kas ir Limbo?! Limbo izcelsme ir latīņu limbusā un kas nozīmē robežu.
Klasiski “Limbo” katoļu interetācijā ir vieta, kur jūsu dvēseles aiziet pēc nāves, gaidot, kamēr

tiks nosūtītas uz debesīm vai elli. Priekškambaris.

Astroloģijā šo terminu “Limbo” precizējot kā Astro-Limbo attiecinu uz esošo periodu kā Krīzes priekšnojautu stāvokli, notikumu un izvēles neskaidrības,nenoteiktības situācija, kuru nevarat kontrolēt un kurā nav nekādu uzlabojumu. Tā ir robeža starp veco laiku un jauno laiku. Kur svārsts vēl kustas turpu šurpu kā uz lieveņa stāvot. Šūpoles.

Esam nolikti uz pauzes globālo pārmaiņu priekšā.
PROGRESĒJOŠAS NEZIŅAS – KĀ BŪS?! – LAIKS! Neizlēmība! Visos līmeņos! GLOBALIZĀCIJAS STRUPCEĻŠ UN NOSLĀŅOŠANĀS

Sociālā nevienlīdzība uzsāk savu amoka skrējienu un plaisas paplašināšanos starp nabagajiem un bagātajiem, bet galvenais – sociāli starp kāpināto augsto tempu un spēju realizēties caur labu izglītību, labu medicīnu un pat labu pārtiku (tas vairāk globāli, jo latviešu saimniekošana globālajam tirgum pretosies vēl ilgi!). Tas nozīmē, ka laikus jāpiedomā pie veselības, mūžizglītības un iespējām arvien jaunos veidos tikt pie naudas. Ekonomē, bet ieguldi attīstībā (izglītībā, piemēram). Atceramies, ka uz pensijas sistēmu nevar paļauties.

Krīze vistiešāk izpaudīsies tieši ekonomiskajānevienlīdzībā, konkrētāk slikti būs reālādarba darītājiem, mazajiem un vidējiem ražotājiem, pakalpojumu sniedzējiem. Vairāk vai mazāk nemainīsies lielajiem uzņēmumiem, īpašumu iznomātājiem utt. Piemēram Īres cenas tāpat kāps, ko savukārt nespēs nest parastie cilvēki, kuriem algas kritīs, piemēram transporta jomāstrādājošiem šoferiem utml.

Respektīvi peļņa no neražojošākapitāla ir lielāka kāno ražojošā kapitāla. Kāds izīrējot dzīvokli pelnīs vairāk, kākāds ar rūpniecisko mazo biznesu. Un tas, kurš strādās ar rokām, ar katru dienu paliks nabagāks…

Un – pasaules ekonomikai nav un nebūs saturīga risinājumu šāda veida problēmām!

* * * *

JAUNĀ LAIKMETA KRUSTECELES

TĒZES VIRZIENAM – KURP DOTIES?!

NEGAIDĪTAS PĀRMAIŅAS UN ATTĪSTĪBAS SCENĀRIJI – KRĪZES EXIT

Astro grandu Jupitera un Saturna savienošanās notiks 21.12.2020 kā unikāls 20 gadu cikla aizsākums. Abas kopā ir atbildīgas par izaugsmi, tik katrai ir sava metode:

Jupiteram – karmas burkāns – liktens labumi, visa iesāktā briedināšana, apaugļošana; Saturnam – karmas pātaga – spaidi, grūtības, bet ar labiem nodomiem vadīti.

Maldīgi ir uzskatīt, ka ar Saturnu saistāms tikai kaut kas slikts, bet ar Jupiteru – tikai labs. Jupiters bieži vien kā debesu raugs var uzraudzēt arī lielas nepatikšanas, bet Saturns kā precīza adata var stabili sadiegt pat mikroskopiskas nepilnības.

Piedzīvosim vienlaikus Jupitera izaugsmi un Saturna vajadzību pēc nostiprināšanas un saglabāšanas. Jupiters visu padara lielu, attīsta, pilnveido, liek augt, bet Saturns darbojas kā bremzētājs un ierobežotājs. Asociatīvi abu planētu savienošanās rada gan izaugsmi, gan spriedzi, kas veicina nopietnas nesaskaņas un krīzes.

Tiks nostiprināts reālas iedomātas, jaunveidotas robežas un vecās tiks tricinātas. Tādēļ teikt, ka Eiropas Savienība ir stabila… Tagad pat Anglija (klasiska Mežāža valsts) ir nonākusi pārmaiņu vējos… Notiks krasas pārmaiņas vadība, iepriekš neprognozējamu apstākļu ietekmē. Vēlēšanas, pārvēlēšanas, daudzi exiti un to atjaunošanas vai atcelšanas – mīņāšanās uz vietas ar milzīgām destabilitātes pazīmēm. Saturns prasīs rezultātus, bet nespēja nodrošināt lauzīs visu sistēmu. Mēs traucamies no kalna lejā. Ūdensvīra laiks tādēļ dzemdēs radikālas idejas. Jupiteram Saturnam pārejot Ūdensvīrā aktivizēsies modificēta komunisma un fašisma izdejas. Kopumā globāla varas krīze!

Vislielākais risks saņemt krīzes triecienu ir valstu iespējām izmaksāt solītos starpvalstu un lieluzņēmumu norēķinus, valstu savienību (Eiropas Savienība) nestabilitāte, neražās vai postījumi pasaule lielākajās saimniecībās (cenu celšanās, deficīts), banku finanšu burbulis, globālas problēmas interneta un ar to saistītas drošības vidē. Valsts iestāžu tīrīšanas, dominance uzņēmējdarbībā, politiska neskaidrība valsts ilgtermiņa mērķos, kas ietekmēs uzņēmējdarbību. Uzņēmēju videi veidosies saspīlētas attiecības ar valsts pārvaldi. Veidosies uzņēmēju organizācijas, kuru mērķis būs apvienoties un radīt savu ietekmi valstī. Uzņēmēji ir izslāpuši pēc atzinības – naudas plūsma nedos gandarījumu.

Karaliskais planētu savienojums paredz būtiskus notikumus. Īpaši aktīviem cilvēkiem tas dos stāvokļa uzlabošanos, bet patērētāju domāšana (tērēt, patērēt; darbs – lielveikals – mājas) piedzīvos fiasko. Kā izpaudīsies fiasko: pieradumiem ir spēks, atņemot cilvēkam uz naudas pelnīšanu- tērēšanu bāzētus pieradumus, tas raisa attiecību krīzes, šķietamību par dzīves līmeņa kritumu (tikai materiāli) – tas viss rada stresu, sociālu viļņošanos utml.

Autoritāti izdodas iegūt ar disciplīnu, ierobežojumiem un radošu aktivitāti. Vērojama pašapziņas celšanās caur reliģiskiem, zinātniskiem un filozofiskiem stimuliem. Taču garīgajos un reliģiskos uzskatos pastiprinās arī problēmas.

(..)

Būvniecībā jāorientējas uz ekonomiskiem variantiem, kas paredz arvien lielāku elastību pret ienākošo tehnikas modernizāciju. Jāparedz lielāka mobilitāte, tādēļ nopietna ģimenes mājokļa izveide (ar hipotēku) ir reāls drauds nākotnes iespējām, ja tas nav pārdomātākais risinājums.

Akciju, monetārās sistēmas, bankas fiktīvās darbībās.
Viens no krīžu iemesliem būs arī naudas iemaksu/izmaksu ierobežošana.

Jārēķinās, ka ar vien vairāk notiks valsts un banku finanšu autoritārisms jeb Tavu līdzekļu kontrolēšana un ierobežošana.

Arvien lielāka bezskaidras naudas jeb kriptovalūtu izplatība, kas konkurē ar tradicionālajām bankām jeb naudas decentralizācija. Kas arī ir lielāks nezināmais finanšu spekulācijām un potenciālajam burbulim.

Saules aktivitātes pieaugums 2020.gadā nesīs būtiskus elektronikas nobrukumus, kas arī var būt par pamatu lielām problēmām, jo īpaši ja “nobruks” lielo servisu uzturētāju serveri. Tieši tādēļ svarīgu informāciju dublēšana vairākos informācijas nesējos ir svarīga. Īpaši tas attiecas uz interneta biznesa uzņēmējiem.

Svarīga būs personisko datu aizsardzība, jo tā noplūdīs, tiks izmantota bez Tavas ziņas.

Pirmajos krīzes aizmetņos tipiska rīcības būs neizmaksāt uzkrātos vai ieturētos maksājumus, tādēļ biznesu neveido ar ilgtermiņa pēcapmaksu un necenšas aizdot naudu.

Arvien lielāku lomu spēlēs integratīvas mācības, kas apvieno vairākas zināšanu sistēmas. Vairs nebūs populāri vienas profesijas pārstāvji, ja vien nebūs padziļināti apguvuši specifiskas zināšanas vai sintezējuši divus atšķirīgus virzienus, piemēram, ekonomika +kultūra. Par vienu no galvenajiem integratīvajiem virzītājspēkiem kļūs zinātnes un tehnoloģijas attīstība teju ikvienā nozarē

Medicīnā atklās jaunus preperātus. Bet piekļuve tiem būs lielas naudas jautājums.

(..)

Daudzi uzņēmumi mainīs darbības lauku, likvidēs vai transformēs darbības veidu un vidi, līdztekus mainīgajam tirgum. Tādēļ par savu vietu droši varēs būt tikai elastīgākie, prasmīgākie.

Arvien pieaugošās izmaksas un nodokļi Ūdensvīra ēras ietvaros veicinās to, ka arvien vairāk biznesā notiks bez starpniekiem, pa tiešo no ražotāja, minimāli izmantojot starpniekus. Skaidrs, ka Latvijas apstākļos, kas kūtri iekļaujas globalizācijā, starpnieki vēl ilgi pelnīs uz pašu cilvēku slinkuma un neprasmi samenedžēt sev vajadzīgo, izmantojot globālos veikalu tīklus. Daudzi uzņēmēji izvēlēsies atgriezties pie paša nodarbinātības, minimāli algot darbaspēku (“ja nomaksā visiem algas, kas paliek pašam”). Daudzi centīsies cilvēkus aizstāt pēc iespējas ar tehnoloģijām. Veidosies situācijas, ka lielie tirgus līderi, lielveikali pelnīs, bet mazie uzņēmēji, veikalnieki knapi pelnīs sev iztiku. Lielais kļūs vēl varenāks (un varēs modernizēties, jo ir finanses), bet mazie uzņēmumi patiesi kļūs par ģimenes uzņēmumiem, kur nodarbināti ģimenes locekļi.

Ūdensvīra laikmetā resursi koncentrēsies maksimāli lielos tirgus spēlētāju rokās, bet mazajiem uzņēmējiem vajadzēs meklēt arvien specifiskākas nišas, ko nenosedz lielās ķēdes un tīkli

(..)

Šajā laikā var tikt pārvērtēta kā garīgo, tā materiālo vērtību sistēma, tādejādi kļūstot dzīvesgudrākam. Tas ir laiks, kad jānostiprina nestabilais un jāpaplašina šaurais. Rodas tieksme paplašināt savas zināšanas, tam raksturīgs ilgstošu mācību periods. Tiek pieņemti lēmumi par savu turpmāko profesionālo izaugsmi, karjeru un mērķi, uz kuru turpmāk virzīties.

Vienas no lielākajām pārmaiņām skars pašus politiķus, ierēdniecību un uzņēmējus! Sākas lielo revīziju laiks!

Gaidams pirmo modificētos pārtikas produktus (ar ko modificēta un vitaminizēta vista ir sliktāka par antibiotiku piepumpētajām? – tikai reklāmas iepakopjuma jautājums) plašpatēriņa tirgū.

Jauni atklājumi zinātnē, tiks izgudrotas jaunas ārstniecības metodes un medikamenti. Atklāsies daudzu medikamentu neefektivitāte!
Sabiedrība būs tendēta uz neprognozējamu rīcību, streikiem, nekārtībām.

Nelaimes gadījumi, terorakti, dabas katastrofas un lieli cilvēku upuri.

Mežāža valsts ir Ķīna, kura rīcība noteiks toni globālā mērogā.

* * * *

URĀNS – PĀRMAIŅU VĒSTNESIS

Balansēsim uz progresa un tradīciju robežas (2018 -2026.)

Urāns Vērsī ir savā krituma zīmē – tādēļ progress arī var radīt krīzi!!!Atteikšanās no daudziem klasiskiem modeļiem lielākoties radīs haosu (Urāna stils) nevis izaugsmi.

Vēsturiski Urāns Vērsī bijis 06.06.1934. – 15.05.1942., kas pasaulei atnesa autoritārus režīmus un 2.Pasaule skaru. Un, 1935 gadā tika izdomāta galda spēle “Monopols”… kur vēl skaidrāks mājiens par pseidofinanšu spēli. Pasaule kļūs par spēles laukumu globālajam “monopolam” jeb ietekmīgo (valstu un cilvēku) mēģinājumiem pārdalīt pasauli pa jaunam.

Domā kāda ir tava ekonomiskā ievainojamība! Kas Tevi padara atkarīgu no naudas plūsmas un kā šo atkarību mazināt – optimizē, pārkārto, slēdz līgumus, kuri Tev izteikti izdevīgi un paredz no tevis mainīgus nosacījumus, bet no partneriem stabilus

● Sekojiet nauda un maksimāli minimizēiet atkarību no finansēm, samaksajiet laikus kredītus un vienmēr paturiet prātā B un C plānu. un aktīvi domājiet, kur esi ekonopmiski ievainojams, kur ekonomē un kā dzīvot prestiži, bet samērīigi.

● 7 gadu laikā daudzas ieprieks zināsm finansu sistēmas partrauks savu eksistenci. Turi vairāsk kredītkartes un elastīgus naudas parvedumus, lai laicīgi var noreaēt. Vienas banaks klients – tas ir ļoti riskanti. Valsts aktīvi cīnīsies ar nelagālām naudas izpausmēm. Nodokļu nemaksātāji tiks smagi sodīti.

● Nabaga lauksaimnieki… dabas stihijas, tehnikas lūzīs, cenas svārstīsies, kaitēkļi savairosies, neskaidra finanšu plūsma, aizkavēti maksājumi…

* * * *

Urāna pārmaiņu vēsmas Vērša zīmē – 7 gadu tēma

Urāns – pārmaiņu spēki. Urāna galvenie principi ir brīvība, ekscentriskums un jaunatklāsme. Brīvības, neatkarības un pārmaiņu planēta.

Urāns Vērša zīmē pārveidos attieksmi pret naudu un brīvību. Var mainīties attieksme pret eksistenciāliem jautājumiem. Iepriekš šāds periods bija 1934. – 1942.gadā, kas iezīmējās ar lielo depresiju un 2. Pasaules kara sākumu. Kad naudai zuda vērtība… No šodienas viedokļa raugoties, domājams, ka arvien lielāku lomu iegūs kriptonauda un potenciāli iespējams daudzu banku krahs jeb nespēja nodrošināt naudas drošību (vīrusi, elektronikas nobrukumi). Šajā laikā personīgos panākumus varēs iegūt improvizējot. Cilvēkos pieaugs untumainība, patvaļa, kaislības, spītība un uzmācīgas idejas. Stipra griba, enerģija, liela neatlaidība, izturība un pacietība, kas lieliski mobilizē cilvēkus īstenot savus sapņus, nodomus un idejas.

Labklājība nepastāvīga, iespējami gan pēkšņi zaudējumi, gan negaidīti un pārsteidzoši ienākumi. Dzimst jauni mākslas virzieni, neparasti krāsu un izmantojamo materiālu salikumi. Stilu dažādība. Tiek ieviestas jaunas idejas ekonomikas jomā. Rodas nesatricināmi plāni un necerētas uzvaras. Laiks, kad tiek radikāli mainīti dzīves apstākļi. Spēcīgu un cilvēkiem noderīgu izgudrojumu laiks. Labs laiks māksliniekiem un zinātniekiem.

* * * *

TAUPĪGĀS BALTĀS ŽURKAS GADS

Gada kvalitāte: “Segas vilkšana uz savu pusi”

2020. gada 24. janvārī plkst. 23.42. ar Saules un Mēness savienojumu Ūdensvīra zīmē sāksies Metāliskās Baltās Žurkas gads.

Žurka ļoti mīl komfortu un visu laiku papildina savus krājumus, lai arī bieži vien no malas tas izskatās kā bezjēdzīga rosībai vai lieka tērēšanās, tomēr savus “kraukļa krājumus” Žurka prot saglabāt nebaltām dienām.

Līdz ar to arī šim gadam būs raksturīga mērenība, taupība, savtība. Aiz simpātiskās ārienes Žurka var slēpt indīgu raksturu. Tomēr Žurka ir sabiedriska, tā necieš vientulību un savākusi pilnu midzeni pašlabuma, centīsies paspīdēt sabiedrībā. Tā nesmādēs dzeltenās preses slejas, jo skandāli, citu netikumi un aizkulišu intrigas ir Žurkas sirdij tīkamas. Raugieties uzmanīgi, lai šogad kāds radinieks nepiekopj parazītismu uz jūsu rēķina.

(..)

Lielas pārmaiņas skars veselības aprūpi, pensiju sistēmu, sociālo un labklājības sfēru, kas klasiski ir Žurku prioritāte. Tāpat kā medicīna (mēs kā izmēģinājuma laboratorijas pelītes?!).

Uzplaukstošās sfēras: literatūra, pārtikas un atkritumu pārstrādes industrija, apsaimniekošanas bizness, enerģētikas ekonomija, koksnes pilnīga izmantošana.
Cilvēki, kuri biznesā nebūs ekonomiski vai tikai uz pelņu tendēti (jābūt cēlai idejai, tad nauda nāks) saskarsies ar sīvu konkurenci, valsts sektora kontroli un … krāpšanu, naudas pieturēšanu (citi taupīs uz Tavu rēķinu).

Jāatzīst, ka šogad būs vienlīdz grūti kā Latvijā palikušajiem, tā ārzemēs strādājošajiem.

(..)

Gada griezumā būs ļoti daudz dīvainību un provokāciju, kas izsitīs korķus ierastajam komfortam. Dramatiski, revolucionāri notikumi un izmaiņas. Tā teikt, par stabilitāti var tikai sapņot. Gaidāma vilšanās un neapmierinātība ar dzīvi, jo izpratne un gaidas atšķirsies no realitātes. Jāizprot un jāievēro likumi, jo tie mainīsies iepriekšējai izpratnei ne par labu.

* * * *

Atklāšu Tev Astro Noslēpumu!
Tie ir šie svarīgie datumi, kuru aprēķinus zina reti kurš astrologs. Tos esmu apguvis ilgstoši konsultējot biznesa astroloģijā un past realizēdams veiksmīgus projektus, kā arī piedaloties sekmīgās un iespaidīgās reklāmas kampaņās. Šie datumi būtiski ietekmē visu Tavu projektu Augšupeju vai Kritumā. To izcelsmi es neatklāšu (diemžēl manas idejas bez atsaucēm ”aizgūst” un neprofesionāli kļūmīgi izmanto), bet tie ir pārbaudīti kā attīstības Augšupejas un neizdošanās Lejupejasrādītāji tieši uzņēmējdarbībā un, protams, dažāda ranga un lieluma projektos.

Samēro šos periodus ar konkrētu datumu izvēli, ņemot vērā mūsu dotās Superdienas un Nedienas un saviem individuālajiem astroveiksmes un spēka datumiem un – Uz priekšu!

Jo tuvāk Tevis izvēlētais datums ir Augšupejas kulminācijai, jo projekts labāk aizies un labāk izskanēs potenciālajā auditorijā. Šie laiki ir darīšanai.

Jo tuvāk kritumam, jo mazāk izredžu uz veiksmīgu iznākumu, jo informācijas aprite par to būs mazāka. Šie datumi derēs, ja darīt vajag, bet pašam nevajag popularitāti, piemēram, nodot atskaites valsts iestādēs utml., kad gribi palikt nemanāms, neievērots.
Novērots, ka drudžaina rosība notiek tieši lejupejošā fāzē, kas izskaidrojams ar to, ka instinktīvi jūtot, ka veiksme slīd ārā no rokām, cilvēki mēģina glābt situāciju un falši “intuitīvi” mēģina glābt situāciju. Lieki teikt, ka tas ir uz zaudējumiem un lejupeju nenovērsīs. Kad sasniegta lejupejas kulminācija, tas ir “bedres dibens”, no kura sākas pakāpeniska augšupeju.

Augšupejas kulminācija: 10.01., 05.05., 17.08.

Krituma kulminācija: 26.02., (akciju tirgus lielākasi kritums uut – piezīme 03.2020) 01.07., 25.10.

* * * *

2020.gadu pārvalda MĒNESS

Līdz ar Saules iestāšanos Auna zīmē, kas plašāk zināms kā Pavasara ekvinokcijas brīdis jeb Astroloģiskā Jaunā gada sākums 20.marta agrā rītā plkst: 5:49, iepriekšējā gada pārstāvi – Merkuru, nomainīs šī gada pārvaldnieks – Mēness.

Šis debesu spīdeklis astroloģijā simbolizē mainīgumu un pielāgošanās spējas, spilgtu emocionālo dzīvi, zemapziņas un intuīcijas spēku, noskaņojumu, veselību un daudz ko citu, kas saistīts ar dzīvības procesu nodrošināšanu un sajūtām. Esot ciešā funkcionālā sasaistē ar Sauli, dod dzīvības spēku un iekļauj noteiktā ritmā, nosakot darboties jaudas un atelpas brīžus. Tieši tik un vēl vairāk svarīgs mūsu katra dzīvē ir Mēness un tieši ar tādu svarīgumu mums ir jāuzlūko šī gada planetārais simbols.

Šis ir īpašs un fundamentālas pārmaiņas nesošs gads.

krize RIGA

+ izvilkumi no twitter par #krīze2020
Esmu pilnīgi pārliecināts #KBpareģo , ka gana drīz pienāks tā diena, kad pēc šī paša scenārija globāls vīruss uz ilgāku laiku nopietni apdraudēs vai pat apstādinās arī internetu!

12:12pm · 18 Mar 2020

Pretēji vairumam ekspertu, pēc Astro neredzu, ka vīruss būs ilgtermiņa katastrofa, ar ko pasaule netiktu galā. Tam ir laba tendece apdzist. Tomēr TAS kā sniega lavīna gan aizsāk visus 5gades #krīze2020 procesus! Būs vēl izaicinājumi pasaulei BEZ šī vīrusa!

11:54am · 17 Mar 2020
Turklāt ierēdņu aparāts jau nekur nav pazudis un sajutuši, ka #krīze2020 valsts ir reāls finanšu atspaids (uzņēmēji, lai ķepurojas paši?!) birokrātija ļoti centīgi “slauks valsti” un super-izdarīgi pildīs likuma burtu! Tieši to prognozēju kā vienu no #krīze2020 sastāvdaļām.

2:52pm · 15 Mar 2020
Tā kā viss pavasaris un vasara ir potenciāli ar augstu bīstamību Dabas stihijās, bail domāt no globālas panikas viedokļa par savienojumu: vīruss + dabas stihijas #krīze2020

1:41pm · 27 Feb 2020
Pavisam drīz arī ierēdņu armija sapratīs, ka viņu darba vietas #krīze2020 apstākļos ir nosacītas. Un… izpildīgi pildīs katru likuma burtu. Valsts iestāžu niknākais autoritārisms vēl tik priekšā!

9:48am · 27 Feb 2020
Finanšu autoritārisma un kontroles gads! Spīles savilksies #krīze2020 To izteicām jau visiem optimistiskās nākotnes 2017.gadā!

12:19pm · 12 Jan 2020
Pēc Brexit ESavienības transformācija meklēs jaunu upuri. Šogad uzzināsim! #krīze2020

7:16pm · 11 Jan 2020

Kr.Baņķis par #krīze2020 pareģojumiem: Tik dziļi un izvērsti prognozes vēl nebiju rakstījis. Sajutu kā gaišredzību šo astro laika izpratni. Manas plašās astro zināšanas un ciklu izpratne bija labs pamats caur mani no Augšas nākušiem pareģojumiem. Bilde salikās..

11:24am · 26 Dec 2019
Valsts un finanšu autoritārisms (prognozēju jau 2017.g. līdz ar #krīze2020 ) sāk iegūt aprises. Valsts funkcijās ietilps arī agresīvs/represīvs bizness.

3:36pm · 17 Dec 2019
Tagad mums ir #Dižčiks Valsts Prezidents un #PIlnMēness Latvijas Bankas prezidents! #krīze2020 LV būs sāpīgāka nekā domāju – būtiski lēmumi pieņemti nelaikā!

12:06pm · 12 Dec 2019
#krīze2020 nestabilitātes, neskaidrības būs vēl 1000un1. Jaunā krīžu izpratne tikai vēl top! Globālā noslāņošanās + Ietekmes sviru pārdale + varas maiņas + resursu ekonomija + neizlēmības un lēmumu nepieņemšanas augstā cena. 2gadu haosa periods. Sīkāk būs Superhoroskopi.lv
Tendence sievietēm iekarot politikas un finanšu vadības grožus pastiprināsies globālās #krīze2020 iespaidā! Jaunais Ūdrnsvīfa ēras slieksnis prasīs ne vairs līdztiesību, bet gan feninisma dominanci! #superhoroskopiLV
Gaidāms Baltās Žurkas gads. Taupīgais! Kad Saturns un Jupiters gaidāms saturiski dominēs racionalizēt un optimizēt kārajā Mežāža zīmē. Bet mūs uz Strēlnieciska pompa “iepriecina” ar visu laiku naudīgāko budžetu?! Kaut kas te pamatīgi, politiķi, nelīmējas kopā!.. #krīze2020

12:33am · 15 Nov 2019
Ūdensvīra laika pamatiezīme: vienalga kādas jomas ilgtermiņa profesionālis tu esi,nevarēsi būt drošs par savu darba vietu. Īpaši, ja strādā tajā 10+ gadus. Nedrošība, nenoteiktība un meklējumi ir #Krīze2020 atslēgvardis. Pārmaiņām vajag atspērienu in izaugsmi! Gatavojies laikus.
Valdība nav gatava #krīze2020 !

12:14pm · 29 Oct 2019
Iesaku būt vērīgiem pret dzīvi tiem, kuri līdz ar #Krīze2020 tuvumu izdzīvo arī personīgo “pusmūža krīzi” jeb 42.-45.gadu vecumu, jeb Saturna un Urāna spriedzi. 70tajos gados dzimušie var viegli “aiziet pa skuju taku” vai “zaudēt visu”! 7nieki dziļi griež!

5:35pm · 27 Oct 2019
Jau tagad var līdz ar nākamo gadu prognozēt ierēdniecības un administrāciju triumfa laiku pār procesiem, tajā pat laikā daudz ierēdņi palisk bez darba. #krīze2020 Varas centralizācija! Pirms gaismas (Saturns/Jupiters Ūdensvīrā kā jauns cikls) vienmēr ir visdziļākā tumsa!

9:42pm · 15 Oct 2019
Var redzēt, mainoties planetārajiem lielcikliemn nākotnes #krīze2020 iespaidā notiek priekštīrīšanas un spēku samēru pārdale, kamdēļ daudzi lieluzņēmēji un lielpololitiķi gada sākumā neizmantoja izdevību laikus izstāties no “lielās spēles”. NEMĀK APSTĀTIES! Spēle turpinās!..

10:08pm · 9 Jul 2019
#DižčiksPrezidents jāiznes būs #krīze2020 – par kādu labklājību te lakstīgalas sīrupojas. Priekšā smaga prezidentūra!

5:49pm · 8 Jul 2019
Potenciāls, ka ASV un citviet #krīze2020 varētu iekustināt feiki veidoto Pensiju fondu sabrukšana. Pensiju shēmas varētu ne mazāk jaudīgi satricināt tirgu kā nekustamo īpašu tirgus burbulis.

7:56am · 4 Jul 2019
#Dižčiks startā 6.martā arī revolucionārā pārmaiņu planēta Urāns pāriet Vērša zīmē (atradās reiz arī 1935.-1942.g.), kas 7 gadus (sākumā treknus un tad arvien liesākus!!!) ietekmēs politiku, ekonomiku un globālas pārmaiņas pasaulē! #krīze2020 #astropolitika #astrobizness

Gadsimtu maiņā ir nobriedusi Reliģijas krīze, kas ir globālāka par finanšu cikliskajiem kritumiem. Apvienojot #krīze2020 + reliģijas krīzi var sanākt īsts molotova kokteilis pasaulē

1:39pm · 24 Feb 2019 ·
Visu nozīmīgāko pārdod par lsbāko cenu pirms #krīze2020-2021 vai nāksies stipri pēc tam. #astrobizness

1:09pm · 23 Jan 2019
Iesaku maksimāli visu apdrošināt. #krīze2020

7:32pm · 26 Jul 2018
Starpnieku ietekme globāli samazināsies. Cilvēki arvien vairāk pirks pa tiešo no ražotāja, internetā. #krīze2020

9:17am · 19 Jul 2017
Esam ceļā uz to, lai #krīze2020 ES atjaunotu stingru robežkontroli

2:17pm · 5 Jun 2017
Vai Tu jau veido drošības spilvenu #krīze2020 – #krīze2022 ? Izspēlē variantus un krituski izvērtē savas iespējas. Īpaši (kredīt)saistības!

9:06am · 23 May 2017

Visi plašie apraksti un Individuālās prognzoes - www.superhoroskopi.lv

00 Shoro antikrize2020