Astrobiļetens • 31.03.2020

Astrobiļetens #2020

Astrobiļetens #2020

KRĪZES ASTRO-LIMBO – ESAM UZ “PAUZES” PĀRMAIŅU PRIEKŠĀ

Kas ir Limbo?! Limbo izcelsme ir latīņu limbusā un kas nozīmē robežu.
Klasiski “Limbo” katoļu interetācijā ir vieta, kur jūsu dvēseles aiziet pēc nāves, gaidot, kamēr

tiks nosūtītas uz debesīm vai elli. Priekškambaris.

Astroloģijā šo terminu “Limbo” precizējot kā Astro-Limbo attiecinu uz esošo periodu kā Krīzes priekšnojautu stāvokli, notikumu un izvēles neskaidrības,nenoteiktības situācija, kuru nevarat kontrolēt un kurā nav nekādu uzlabojumu. Tā ir robeža starp veco laiku un jauno laiku. Kur svārsts vēl kustas turpu šurpu kā uz lieveņa stāvot. Šūpoles.

Esam nolikti uz pauzes globālo pārmaiņu priekšā.
PROGRESĒJOŠAS NEZIŅAS – KĀ BŪS?! – LAIKS! Neizlēmība! Visos līmeņos! GLOBALIZĀCIJAS STRUPCEĻŠ UN NOSLĀŅOŠANĀS

Sociālā nevienlīdzība uzsāk savu amoka skrējienu un plaisas paplašināšanos starp nabagajiem un bagātajiem, bet galvenais – sociāli starp kāpināto augsto tempu un spēju realizēties caur labu izglītību, labu medicīnu un pat labu pārtiku (tas vairāk globāli, jo latviešu saimniekošana globālajam tirgum pretosies vēl ilgi!). Tas nozīmē, ka laikus jāpiedomā pie veselības, mūžizglītības un iespējām arvien jaunos veidos tikt pie naudas. Ekonomē, bet ieguldi attīstībā (izglītībā, piemēram). Atceramies, ka uz pensijas sistēmu nevar paļauties.

Krīze vistiešāk izpaudīsies tieši ekonomiskajānevienlīdzībā, konkrētāk slikti būs reālādarba darītājiem, mazajiem un vidējiem ražotājiem, pakalpojumu sniedzējiem. Vairāk vai mazāk nemainīsies lielajiem uzņēmumiem, īpašumu iznomātājiem utt. Piemēram Īres cenas tāpat kāps, ko savukārt nespēs nest parastie cilvēki, kuriem algas kritīs, piemēram transporta jomāstrādājošiem šoferiem utml.

Respektīvi peļņa no neražojošākapitāla ir lielāka kāno ražojošā kapitāla. Kāds izīrējot dzīvokli pelnīs vairāk, kākāds ar rūpniecisko mazo biznesu. Un tas, kurš strādās ar rokām, ar katru dienu paliks nabagāks…

Un – pasaules ekonomikai nav un nebūs saturīga risinājumu šāda veida problēmām!

Nabagiem būs eksistenciāli smagi un valsts atmetīs grašus. Perspektīvas bez personiskiem radikāliem lēmumiem un “dzīves ņemšanu savās rokas” – neredzu. Mūža ilgums paliek lielāks – kurš to visu uzturēs un apmaksās?!

Vidusslānis eksistēs patērētājkultūrā ik pa laikam ievelkot jostu, atlaižot, bet spriedze, ka par to pašu var dabūt arvien mazāk – apdalījuma sajūta – pieaugs. Tas ģenerēs sociāldemorlātiskas un nacionālu ideju atbalstu par kolektīvu atbildību un autoritāru stingro roku.

Izteikti bagātajiem – lielāka ietekme uz procesiem un varas koncentrēšanās rokās.

Par laimi: mainīsies bagātības izpratne. Pasaule kā traka ķers eko un ekonomiskos stilus.
Būt bagātam un jogas guru vai mākslas ekspertam, un ekonomiski ieturētam skaitīsies stilīgi!

Screen Shot 2020-03-29 at 21.52.10

Astro cikliskie etapi: 12.01. notikumi 05.04. (ne)veiksmīgi lēmumi līdz 30.06. – 1.sekas 12.11.- 2.seku projekcija uz ilgtermiņa #Dižkrīze Jūnijs, jūlijs – nelaiks un atpūta augusts – labo kļūdas 10.09. – 14.11. #astrobizness Tukšgaita! Vēsta Superlaiki.lv #KBPareģo

Atklāšu Tev Astro Noslēpumu!

Tie ir šie svarīgie datumi, kuru aprēķinus zina reti kurš astrologs. Tos esmu apguvis ilgstoši konsultējot biznesa astroloģijā un past realizēdams veiksmīgus projektus, kā arī piedaloties sekmīgās un iespaidīgās reklāmas kampaņās. Šie datumi būtiski ietekmē visu Tavu projektu Augšupeju vai Kritumā. To izcelsmi es neatklāšu (diemžēl manas idejas bez atsaucēm ”aizgūst” un neprofesionāli kļūmīgi izmanto), bet tie ir pārbaudīti kā attīstības Augšupejas un neizdošanās Lejupejasrādītāji tieši uzņēmējdarbībā un, protams, dažāda ranga un lieluma projektos.

Samēro šos periodus ar konkrētu datumu izvēli, ņemot vērā mūsu dotās Superdienas un Nedienas un saviem individuālajiem astroveiksmes un spēka datumiem un – Uz priekšu!

Jo tuvāk Tevis izvēlētais datums ir Augšupejas kulminācijai, jo projekts labāk aizies un labāk izskanēs potenciālajā auditorijā. Šie laiki ir darīšanai.

Jo tuvāk kritumam, jo mazāk izredžu uz veiksmīgu iznākumu, jo informācijas aprite par to būs mazāka. Šie datumi derēs, ja darīt vajag, bet pašam nevajag popularitāti, piemēram, nodot atskaites valsts iestādēs utml., kad gribi palikt nemanāms, neievērots.
Novērots, ka drudžaina rosība notiek tieši lejupejošā fāzē, kas izskaidrojams ar to, ka instinktīvi jūtot, ka veiksme slīd ārā no rokām, cilvēki mēģina glābt situāciju un falši “intuitīvi” mēģina glābt situāciju. Lieki teikt, ka tas ir uz zaudējumiem un lejupeju nenovērsīs. Kad sasniegta lejupejas kulminācija, tas ir “bedres dibens”, no kura sākas pakāpeniska augšupeju.

Augšupejas kulminācija: 10.01., 05.05., 17.08.

Krituma kulminācija: 26.02., 01.07., 25.10.

Screen Shot 2020-03-29 at 21.54.25

Apmeklē www.superhoroskopi.lv 

URĀNS – PĀRMAIŅU VĒSTNESIS uzņēmējiem

Balansēsim uz progresa un tradīciju robežas (2018 -2026.)

Urāns uz turpmākajiem 7 gadiem ir pārgājis labklājību, resursus, vērtības un dzīves komfortu pārraugošajā Vērša zīmē. Ko tas nozīmē uzņēmējam?

Noteikti pieminēšanas vērts notikums attiecībā uz biznesu, tā kā Urāna simboliskā ietekme ir reformēt un mainīt pastāvošo lietu kārtību gan jau iepriekš minētajās sfērās, gan īpaši attiecināms uz visa veida jaunatklājumiem, nestandarta risinājumiem, zinātni, IT sfēru, elektrosakariem, enerģētikas nozari.

Būtiskāk skars tieši saimnieciskos, dabas un materiālos resursus. Tas var izraisīt pēkšņas pārmaiņas ierastajā kārtībā:

 • ●  attiecībā uz naudu – kriptovalūtas vērtības maiņu finanšu tirgū
 • ●  krasas izmaiņas banku sektorā
 • ●  naudas vērtības zudumus un diametriāli pretēju krīžu draudus

Jāpievērš uzmanība naudas drošībai un tās uzglabāšanas veidam, jo globāli vīrusu uzbrukumi internetam un elektroniski nobrukumi ir reāls drauds, un skaidrs, ka nopietni jāstrādā pie sistēmas aizsardzības mehānismiem ar reālu rīcības plānu krīzes situācijā.Un ne tikai attiecībā uz naudu, bet attiecībā uz drošības nodrošināšanas sistēmu visās jomās, kur internets un sakari ieņem nozīmīgu lomu, īpaši no biznesa viedokļa.

Tas ir laiks, kurā labklājības jautājumā stabilitātes nav, iespējami gan pēkšņi zaudējumi, gan tikpat negaidīti ienākumi. Kam svarīgi pievērst uzmanību – jaunām idejām, start-upiem saistībā ar visu oriģinālo un neparasto, iepriekš neizmantotiem materiālu salikumiem, oriģināliem, netradicionāliem stiliem. Materiālu un dabas resursiem, kuriem iespējams atklāt jaunu pielietojumu, radot sabiedrībai nozīmīgu saimniecisku vērtību vai ekonomiju.Tas ir spēcīgu un cilvēkiem noderīgu izgudrojumu laiks un dzīves apstākļu, esošo ieradumu radikāla maiņa, kurā svarīgi atteikties no visa liekā, lai izveidotu ko jaunu, ar tendenci uz noderīgo un ilgstošu saglabāšanu.

Uzņēmēju videi veidosies saspīlētas attiecības ar valsts pārvaldi.Veidosies uzņēmēju organizācijas, kuru mērķis būs apvienoties un radīt savu ietekmi valstī. Ir lielas iespējas sasniegt uzstādīto mērķi, bet tikai ar centīgu darbu, godprātību, uzticību savai lietai un fizisko izturību. Uzņēmēji būs neapmierināti ar valsts novērtējumu.

Veiksmīgs laiks ilgstoša biznesa uzsākšanai un dalībai nopietnos sabiedriskos
pasākumos. Būvniecībā jāorientējas uz ekonomiskiem variantiem, kas paredz arvien lielāku elastību pret ienākošo tehnikas modernizāciju.Jāparedz lielāka mobilitāte, tādēļ nopietna ģimenes mājokļa izveide (ar hipotēku) ir reāls drauds nākotnes iespējām, ja tas nav pārdomātākais risinājums.

Viens no krīžu iemesliem būs arī naudas iemaksu/izmaksu ierobežošana. Jārēķinās, ka ar vien vairāk notiks valsts un banku finanšu autoritārisms jeb Tavu līdzekļu kontrolēšana un ierobežošana. Arvien lielāka bezskaidras naudas jeb kriptovalūtu izplatība, kas konkurē ar tradicionālajām bankām jeb naudas decentralizācija. Kas arī ir lielāks nezināmais finanšu spekulācijām un potenciālajam burbulim. Esošo valstu un savienību robežu un iespēju un kompetences sabrukšana.

Saules aktivitātes pieaugums līdz 2020.gadam nesīs būtiskus elektronikas nobrukumus, kas arī var būt par pamatu lielām problēmām, jo īpaši ja “nobruks” lielo servisu uzturētāju serveri. Tieši tādēļ svarīgu informāciju dublēšana vairākos informācijas nesējos ir svarīga. Īpaši tas attiecas uz interneta biznesa uzņēmējiem.

Urāns Vērsī ir savā krituma zīmē – tādēļ progress arī var radīt krīzi!!!Atteikšanās no daudziem klasiskiem modeļiem lielākoties radīs haosu (Urāna stils) nevis izaugsmi.

Vēsturiski Urāns Vērsī bijis 06.06.1934. – 15.05.1942., kas pasaulei atnesa autoritārus režīmus un 2.Pasaule skaru. Un, 1935 gadā tika izdomāta galda spēle “Monopols”… kur vēl skaidrāks mājiens par pseidofinanšu spēli. Pasaule kļūs par spēles laukumu globālajam “monopolam” jeb ietekmīgo (valstu un cilvēku) mēģinājumiem pārdalīt pasauli pa jaunam.

Tā kā Urāns simbolizē feminismu, tieši biznesa vidē un banku sektorā parādīsies izteikti sievišķīga un pat karojoši feministiskas dominantes.

Kam pievērst lielāku uzmanību:

 • ●  Domā kāda ir tava ekonomiskā ievainojamība! Kas Tevi padara atkarīgu no naudas plūsmas un kā šo atkarību mazināt – optimizē, pārkārto, slēdz līgumus, kuri Tev izteikti izdevīgi un paredz no tevis mainīgus nosacījumus, bet no partneriem stabilus
 • ●  Tehnikas, tehnoloģijas un elektronikas milzu iespēju bums ir neizbēgams; apgūsti jauno tehniku un pats aktīvi interesējies par jaunajām tehnoloģijā, nedeleģē to citiem, jo tādējādi ieekonomēsi līdzekļus, saprotot jau laikus kādi ir plusi un mīnusi jaunievedumiem, kas parasti maksās dārgi: dažreiz ir jābūt pirmajam, lai nosmeltu finanšu krējumu; citreiz jāizlaiž tehnikas pāris paaudzes un jālieto pamatvajadzībām vispiemērotāko, kuram novērsti visi starta defekti
 • ●  Rūpējies par savu datu drošību, jo sensitīva datu apstrāde, uzglabāšana un rezervju kopiju utml. veidošana var izrādīties izšķirošs faktors.
 • ●  Veido labas attiecības ar valsts sektoru, kuram pienāks grūti laiki un to pametīs ne tikai labi speciālisti, bet arī neskaidrību agonijā tiek haotiski sāks pārbaudīt visneparastākās (kā nekad agrāk) lietas uzņēmumos; atrodi labu ekspertu, kas izskaidro visas nodokļu jauninājumu nianses
 • ●  Bankām nāk grūti laiki. Izvērtē katras bankas iespējas tieši Tev un sadali riskus uz vismaz pāris bankām. Nestabils un pārmaiņas piedzīvojošs banku sektors kā jau to pērn prognozējām un kas piepildījās!
 • ●  Kavēti maksājumi būs vispārēja sērga.
 • ●  Koncerni pārvaldīs pasauli, cīnoties par varas sadali ar valdībām, bieži vien

vienojoties ar pastāvošo iekārtu opozīcijām. Pie varas var nonākt nejauši cilvēki.

 • ●  Progresu virzīs lielie koncerni un lielie lokālā tirgus spēlētāji. Mazais bizness patukšajā Latvijā tikai epizodiski nostrādās, proti, ja šogad gadatirgū ar kādu preci biji topā un uz izķeršanu, nākamajā gadatirgū būsi šokā – cik stipri interese mazinājusies. Meklē arvien jaunas nišas. Vecie laiki, kad viss rullēja uz vairākiem gadiem ir pagājuši! Jāplāno ilgtermiņu pa īstermiņa projektu posmiem. Pieslejies lielajiem biznesiem, kuri ir neelastīgāki startā, bet ilgtermiņā var noturēt vienmērīgāku un gatrantētāku naudas plūsmu.
 • ●  Ar laiku tirgū plaši parādīsies pašapkalpošanās un bartersistēmas – varbūt Tev arī ir kas padomā.
 • ●  Atceries, cik senāk bija grūti iekarot lielveikalu plauktus ar savu preci? Tagad mājražotāji un sīkbizness no gadatirgiem pārcelies uz Lielveikalu telpām. Kalnciema tirdziņš ieguvis kulta statusi. Svaigi.lv un tml. kā mazais bizness tiek plaši atspoguļots medijos. Oriģinālas idejas aizrauj un iegūst laicīgu aktualitāti!
 • ●  Ekonomiskās pārmaiņas būs bezgalīgais stāsts, turklāt 99% neveiksmīgas! Stabilitātes nebūs! Biznesā grūtības būs no tā, ka tiek mainīti nemitīgi nosacījumi – kas kļūs par normu! Mainīsies izpratne par biznesa stilu un formu. Daudzi uzņēmēji no birojiem pārcelsies uz mājas ofisiem (kaut kā jau tā s lielās mājās ir jāiedzīvina). Īres tirgus kļūs ļoti rentabls, jo cilvēki netieksies dzīvot vienā vietā (īpaši gados jaunie) – nobāzēties hipotekāros kredītos.
 • ●  Biznesa notiks paaudžu maiņa, jo daudzi 50/60 gados dzimušie vēlēsies biznesu nodot saviem 80/90 gados dzimušajiem, kas lielākoties notiks problemātiski. Simbolizējot visa šī laika devīzi: vecie pret jaunajiem/ tēvi pret dēliem – un otrādi.
 • ●  Ilgtermiņna biznesā esošiie būs noguruši (arī fiziski un emocionālI) un vēlēsies nodot biznesu “drošā srokās”, kuru nebūs!
 • ●  Sekojiet nauda un maksimāli minimizēiet atkarību no finansēm, samaksajiet laikus kredītus un vienmēr paturiet prātā B un C plānu. un aktīvi domājiet, kur esi ekonopmiski ievainojams, kur ekonomē un kā dzīvot prestiži, bet samērīigi.
 • ●  7 gadu laikā daudzas ieprieks zināsm finansu sistēmas partrauks savu eksistenci. Turi vairāsk kredītkartes un elastīgus naudas parvedumus, lai laicīgi var noreaēt. Vienas banaks klients – tas ir ļoti riskanti. Valsts aktīvi cīnīsies ar nelagālām naudas izpausmēm. Nodokļu nemaksātāji tiks smagi sodīti.
 • ●  Nabaga lauksaimnieki… dabas stihijas, tehnikas lūzīs, cenas svārstīsies, kaitēkļi savairosies, neskaidra finanšu plūsma, aizkavēti maksājumi…
 • ●  Skaties globāli un uz ārzemēm. Latvijā reti kura lieta ienāk pirmā, parasti kas tāds jau pāris gadus darbojas kaut kur veiksmīgi citur – apzini, novērs kļūdas un ievies. Izvērtē tirgu kritiski. Nesapņo. Neuzdod vēlamo par esošo. Labā ziā, Latvijā produkti un pakalpojumu latviešu inertās dabas dēl parasti noturas ilgāk nekā citviet. Mēs neesam lieli eksperimentētāji – konservatīvi. Jaunieši pēc 1991.gada ir citas raudzes – mainīgo interešu.
 • ●  Drošība, aizsardzība, apdrošināšana – svarīgi.
 •   Aktuālas tēmas saistās ar Hybrid jeb sintēzes projektiem!
 • HIBRĪDU LAIKS! Digitālā ®evolūcija. Tehnikas bums. No virtuālās realitātes uz miksēto/jaukto realitāti, piemeram, auto, ko vada tehnoloģija vai “gudrā māja”.
 • ●  Vienalga ko darītu, tirgotu, ražotu ēdienus, dzērienus piesintezē tam klāt kādas citas sfēras akcentus. Un lielu uzmanību pievērs soctīklu mārketingam ar oriģinālu pieeju. Lieli tirgi piedāvās jaunus ēdiens + medicīna produktus.
  Medicīna + IT risinājumi. Viedpulksteņi uz tā fona ir faktiski nekas…
 • ●  Veiksme būs īsa – projektu līmenī. Faktiski ilgtermiņā var plānot tikai īstermiņa projektus.
 • ●  Var parādīties ziņas par dabas resursu trūkumu, beigšanos. Resursu trūkumi biznesā.
 • ●  Labklājība ir mānīga! Vajag atteikties no liekā. Maksimālu bezatkritumu dzīvi.
 • ●  Turpmākajā valsts nodokļu politikā dominēs mainīgi un neefektīvi mēģinājumi dominējoši kontrolēt biznesu un veidot tam pakārtotu neefektīvu nodokļu politiku.
 • ●  Uzņēmēj! Veselīgs dzīvesveids ir arī Tavs biznesa veidošanas stils. Rūpējies par sevi, jo Augšas par to piemaksās biznesam jeb nobruģēs labāku ceļu naudas plūsmai. Citādi – tā kā 7 gadus ir aktīva finanšu +medicīnas kopība, nopelnīto dabūsi “iegrūst” veselības ārstniecībā (kā redzams, medicīna paliks tikai dārgāka!). Profilakse ir grūtāka, bet lētāka, piemēram, garas pastaigas un skriešana un veselīgāka, kontrolētāka ēšana faktiski nemaksā neko.
 • ●  Interesējies par mākslu un kino, jo tur parādīsies jauni vizionāri pasaules redzējumi. Atbalsti radošos un mākslas cilvēkus, kuriem līdzekļu būs arvien mazāk, bet kuri var palīdzēt Tev ar radošam idejām un sniegt iedvesmu. Tas ir labs ieguldījums!

Urāna pārmaiņu vēsmas Vērša zīmē – 7 gadu tēma

Urāns – pārmaiņu spēki. Urāna galvenie principi ir brīvība, ekscentriskums un jaunatklāsme. Brīvības, neatkarības un pārmaiņu planēta.

Urāns Vērša zīmē pārveidos attieksmi pret naudu un brīvību. Var mainīties attieksme pret eksistenciāliem jautājumiem. Iepriekš šāds periods bija 1934. – 1942.gadā, kas iezīmējās ar lielo depresiju un 2. Pasaules kara sākumu. Kad naudai zuda vērtība… No šodienas viedokļa raugoties, domājams, ka arvien lielāku lomu iegūs kriptonauda un potenciāli iespējams daudzu banku krahs jeb nespēja nodrošināt naudas drošību (vīrusi, elektronikas nobrukumi). Šajā laikā personīgos panākumus varēs iegūt improvizējot. Cilvēkos pieaugs untumainība, patvaļa, kaislības, spītība un uzmācīgas idejas. Stipra griba, enerģija, liela neatlaidība, izturība un pacietība, kas lieliski mobilizē cilvēkus īstenot savus sapņus, nodomus un idejas.

Labklājība nepastāvīga, iespējami gan pēkšņi zaudējumi, gan negaidīti un pārsteidzoši ienākumi. Dzimst jauni mākslas virzieni, neparasti krāsu un izmantojamo materiālu salikumi. Stilu dažādība. Tiek ieviestas jaunas idejas ekonomikas jomā. Rodas nesatricināmi plāni un necerētas uzvaras. Laiks, kad tiek radikāli mainīti dzīves apstākļi. Spēcīgu un cilvēkiem noderīgu izgudrojumu laiks. Labs laiks māksliniekiem un zinātniekiem.

Screen Shot 2020-03-29 at 21.57.13

Jupitera ietekme Mežāža zīmē
2019. gada 2.decembris – 2020.gada 19.decembris

Jupiters – Debesu „raugs”. Laimes un bagātības simbols. Jupiters attīsta to, ko ir sapratis komunikators Merkurs, radījusi komfortu un skaistumu mīlošā Venera un izkarojis darbīgais un uzņēmīgais Marss. Jupiters ir Guru simbols. Devējs un visa paspilgtinātājs. Tā ir veiksmes, labklājības, taisnības un optimisma planēta. Naudas, ceļojumu un panākumu pārvaldnieks.

Jupiters atbild par līdzjūtību, palīdzību, labdarību, cerību, profesionālo izglītību, reliģiju, ticību, skološanu, labvēlību, par uzņēmējiem, garīdzniekiem, bankām, birojiem, juristiem, dzīvniekiem, dāvanām, lieliem svētkiem, kāzām, izšķērdību, likumdevējiem un bagātniekiem.

Jupitera tēmas – likumība, ideoloģija, idejas, eksports, alternatīva, izaugsme, attīstība, izglītība, ārzemes, liela nauda, laimests, uzvara.

Tā princips ir veicināt izaugsmi, paplašināt un attīstīt. Tas attiecas ne tikai uz pozitīvajiem dzīves scenārijiem, bet arī uz spriedzes un negatīvajiem. Proti, ja cēloņu un seku ķēdē esi pelnījis augļus, tad atkarībā no tā, ko dzīves laikā būsi sējis, tādus augļus arī LIELOS APMĒROS saņemsi!

Jupiters padara lielus ne tikai labumus, bet arī problēmas.

Superhoroskopi.lv projektā pēc individuālajiem datiem sapratīsi Jupitera ietekmētās sfēras tieši Tavā dzīvē 2020. gadā, lai sagatavotos tās izpausmēm jau citās dzīves sfērās 2020./2021.gadā jeb #krīze2020.

Sarežģītā RetroJupitera cilpa: 14.maijs – 13.septembris

Retrogrāda planēta no zemes raugoties atrodas šķietamā atpakaļejošā kustībā. Jupiters retrogrādā notiek vienu reizi gadā. Tiek bremzētas to sfēru darbības, ko Jupiters pārvalda.

Rodas īpaši pasaules uzskati. Savādāks skats uz filosofiju, reliģiju, politiku. Tiek izvirzīti uzdevumi atrast aicinājumu, bagātināt iekšējo pasauli un augt garīgi. Veiksmīgi izdodas objektīvi palūkoties uz sevi no malas un atzīmēt, kā un kur vajadzētu pilnveidoties tālāk.

Raksturīga tendence mētāties no viena darba uz citu, neracionāli tērēt laiku un naudu.

Rodas negatīva reakcija, līdz pat naidam pret tiem, kam ir cita pārliecība vai savādāki uzskati. Ar kuriem viedoklis sakritīs, tiks loloti un daudzināti. Cīņa par/pret ideālismu.

Iezīmes:

 • ●  cīņa par pasaules uzskatiem;
 • ●  „uzpeld” pagātnē izdarītās kļūdas;
 • ●  nāk gaismā slēptais;
 • ●  iestāvējušies tieslietu darbi atsāk savu darbību (un otrādi);
 • ●  pieaug pārspīlēta pašpārliecinātība, rodas sajūta, ka var „gāzt kalnus”;
 • ●  labs laiks, lai noslēgtu iesāktos projektus;
 • ●  tiek plānoti turpmākie darbi;
 • ●  liek paskatīties no malas uz iepriekš paveiktajiem darbiem;
 • ●  darbā vajag paļauties tikai uz saviem spēkiem, necerot uz veiksmi;
 • ●  darbs prasa daudz laika un enerģijas.

Negatīvās iezīmes:

 • ●  pasliktinās attiecības ar apkārtesošajiem;
 • ●  rodas problēmas, ieviešot jauninājumus biznesā, banku, tieslietu darbībā;
 • ●  šķēršļi, paplašinot uzņēmumu;
 • ●  grūtības, kārtojot eksāmenus;
 • ●  neizdodas piesaistīt investorus;
 • ●  šķēršļi kredīta ņemšanā;
 • ●  atgriežas iepriekšējās problēmas;
 • ●  ilgstoši braucieni nenes vēlamo rezultātu;
 • ●  laulību ceremonija nav tāda, kā bija plānots;
 • ●  nespēja pārliecinoši mijiedarboties ar ārpasauli;
 • ●  enerģijas trūkums problēmu risināšanā;
 • ●  cilvēki sevi instinktīvi identificē ar viegliem panākumiem un slavu;
 • ●  likteņa dāvanas jānopelna ar lielu darbu;
 • ●  neapmierinātība ar sevi un sasniegto;
 • ●  sakāpināta pašcieņa;
 • ●  bailes nonākt smieklīgā situācijā;
 • ●  pietrūkst ticības saviem spēkiem;
 • ●  problēmas importa/eksporta jomā.

Saturna liktens pirksts Mežāža zīmē Saturns – Debesu Skolotājs.

Saturns simbolizē robežu starp redzamo un neredzamo, starp apziņu un zemapziņu. Saturns kontrolē karmisko uzdevumu izpildi, laiku un rezultātu.

Tā ir stabilitātes, drošības, taupības un atbildības planēta. Kārtības un disciplīnas pārvaldnieks.

Saturna princips ir strukturēt. Ierobežotības simbols.

Saturna tēmas – valsts pārvalde, struktūras, kārtība, atbildība, pienākums, zaudējums.

Saturns atbild par valsti, valsts struktūrām, vecumu, senčiem, sarežģījumiem, pacietību, profesionālismu, cieņu, autoritārismu, parādiem, vēsumu, stagnāciju.

Saturns Mežāža zīmē – spēcīgs stāvoklis

Kā Saturna enerģētika izpaužas – atkarīgs no Zodiaka zīmes, kurā tas atrodas.

Var teikt, ka visa Saturna spēks tiks izpausts Mežāža zīmes stilā un Mežāzim tīkamās tēmās. Lai arī izpausmes veidi ir miljoniem, minam galvenās tendences, ar kurām būs jārēķinās teju visiem. To piedzīvosim sev apkārt, dzirdēsim medijos, iespējams, ka arī Tu tiksi ierauts kādā no minētajiem notikumiem (skatīt individuālo prognozi).

Laiks, kad tiek sasniegti mērķi, iekarotas jaunas virsotnes. Visvairāk ietekmē tos, kuri darbojas valsts struktūrā un ieņem svarīgus amatus.

Augstu vērtēta tiek atbildības sajūta pret pienākumiem, profesionalitāte un kvalitāte. Darbaholisms. Likums un kārtība. Svarīgs ir rezultāts nevis solījumi.

Pasaulē mainās valsts iekārtu sistēma. Tiek veikti papildus drošības uzstādījumi un kontrole. Pārmaiņas parlamentā, ministru maiņa. Rezultātā tiek pieņemti jauni noteikumi, izvirzīti jauni likumi, instrukcijas. Jauna slota tīri slauka.

Sodīti tiek tie, kas pārkāpj likumus, nepilda noteikumus. Ir tendence nostiprināt jebkādas robežas.

Disharmoniskos aspektos rodas diktatūra, stingri noteikumi un prasības. Problēmu risināšanā var tikt izmantotas spēka metodes.

Dabas stihiju izraisīti zaudējumi.

Sarežģītā RetroSaturna cilpa: 11. maijs – 29. septembris

Ņem vērā, ka jau kuro vasaru būvniecībai nestabilais RetroSaturna stāvoklis iekrīt tieši karstākajā celtniecības laikā! Visi procesi ritēs lēni un ar grūtībām.

Tas ir periods, kurā nevajadzētu uzsākt jaunus darbus, bet ir jāizvērtē iepriekš paveiktais. Nav ieteicams iegādāties, reģistrēt nekustamo īpašumu, mainīt dzīvesvietu, parakstīt svarīgus dokumentus, slēgt laulības. Pastiprināta uzņēmības, izturības, pacietības un ieturētības sajūta. Domas tiek koncentrētas un virzītas kāda konkrēta mērķa īstenošanai.

Rodas neiecietība pret pelēko, ikdienišķo, niecīgo un necilo, zemisko un netikumisko. Bieži vien tiek risinātas problēmas un jāpabeidz darbi, kas līdz šim bija nepabeigti. Daudzās profesionālās lietās rodas nepieciešamība tās pārtaisīt un pilnveidot.

Sabiedrība veiksmīgi tiek galā ar neapzinātiem iekšējiem kārdinājumiem. Notiek pretestība jebkuriem valdzinājumiem no ārpuses.

Periods, lai pārskatītu savu darbības struktūru un to pilnveidotu, izmantojot pieredzi. Liek atgriezties pie iesāktajiem, pusceļā paveiktiem darbiem. Tiek salikti visu punkti uz „i”.

Rodas iespējas labot kļūdas, ieviest korekcijas turpmākajos plānos. Nepieciešams ieklausīties intuīcijā. Vēlme iegūt iekšēju stabilitāti un mieru… Gaisā virmo pārmaiņu gars. Revīzijas, pārbaudes sabiedriskajās iestādēs.

Negatīvās iezīmes:

 • ●  zūd stabilitātes sajūta;
 • ●  uzsāktās lietas neiet pēc plāna – ievelkas;
 • ●  pazemināta atbildības sajūta;
 • ●  pienākumu un saistību neizpildīšana;
 • ●  sajūta, ka pasaule pret jebkuriem centieniem ir nevērīga;
 • ●  grūti koncentrēt uzmanību uz kaut ko vienu;
 • ●  nespēja adekvāti uztvert apkārt notiekošo;
 • ●  cilvēki jūtas neaizsargāti, pietrūkst iekšējā spēka un pārliecības;
 • ●  vāja iekšējā enerģētika.

2020

Screen Shot 2020-03-29 at 21.53.03jupitera sav plutons

Screen Shot 2020-03-29 at 21.59.06

Screen Shot 2020-03-29 at 21.59.19

Screen Shot 2020-03-29 at 21.59.25

zurgas baneris