Biznesas astrologa – numerologa konsultācijas

 

JAUNRADE UN KRĪZES RISINĀJUMI, BIZNESS UN SUPERLAIKU IZVĒLE

Mana astroloģijas konsultāciju izpratne palīdz efektīgi un visaptveroši atrisināt Tavas dzīves svarīgākos jautājumus. Un, galvenais, es sapratīšu Tevi un redzēšu Tavas dzīves likumsakarības. Apvienojot ar Laika izpratni un astro cilpām, no tā iegūšu Tavas dzīves nākotnes scenārijus jeb astroprognozes! Konsultēju jautājumos, kuros esmu kompetents: ir attiecīga izglītība, ilgstoša prakse, veikti pētījumi. Katra cilvēka astrokartē ir biznesa solījums.

Var un vai vajag iet uzņēmējdarbībā? Un ja vajag – tad kādā veidā?! Un vēl – kad tas būtu jādara?

Tikai profesionāls astrologs var atbildēt uz visiem šiem jautājumiem, kā arī tieši pateikt vai cilvēks ir vadītājs, padotais, administrators vai eksperts, padomnieks. Svarīgi ir vai cilvēkam labāk darboties savā uzņēmumā vai attīstīt kopdarbību, vai darboties valsts sektorā, vai sabiedriskajās organizācijās.

Ieguldi astroloģijā un tas atmaksāsies, jo astroloģija pārvalda LAIKU!

Galvenokārt konsultēju on-line sazvanoties. Lielbiznesa jautājumos dodos pie klientiem.
Sīkāk par citiem personīgiem – nebiznesa – jautājumiem

Sadarbība ar astrologu 

Par biznesa konsultācijām tiek uzskatīti visi jautājumi, kas saistās ar uzņēmējdarbību, naudas pelnīšanu un jaunu finanšu iespēju meklējumiem. Kā arī šajā kategorjā ietilpst mediju vadītāju un īpašnieku, augsta līmeņa vadītāju, sabiedrisko procesu ietekmētāju, politiķu konsultācijas.

Biznesa jautājumu pieteikumam jāiesūta anketa. Garantēju konfidencialitāti un “publisku imunitāti”!

PIETEIKUMA ANKETA

 

Mazā biznesa jautājumi  

Ieteicamās biznesa formas un iespējas astro skatījumā. Potenciālie virzieni un veidi. Vai vajadzīgs dibināt uzņēmumu vai palikt darbā? Citi jautājumi, izrietoši no biznesa.
Vēršu uzmanību, ka labāko Superlaiku atlase ir atsevišķa konsultācija, kas nekad neietilpst biznesa sarunās. Tas prasa skrupulozu un pamatīgu darbu, ko daru pēc lēmumu pieņemšanas.

 

Lielā biznesa vai VIP ilgtermiņa sadarbības ievadkonsultācija

Lai saprastu astrologa iespējas Tavu biznesa jautājumu risinājumam, Tev piemērota šī konsultācija.
Maksāts tiek par astro datu sagatavošanu  un 1h ievadsarunu, izskatot ģenerāli tēmu loku.

PIRKT – 350 euro
 

Lielā biznesakonsultācija

Standarta maksa par lielā biznesa jautājumiem – 1,5h saruna – pēc iepazīšanās konsultācijas.

VIP personu konsultācija

Lieliem cilvēkiem nav mazu jautājumu! Standarta stundas likme par VIP konsultācijām – ar mediju, augsta līmeņa vadītājiem, sabiedrisko procesu ietekmētājiem, politiķiem – arī par viņu privātiem jautājumiem.

Konkrēti biznesa jautājumi ar atbildi – Jā/Nē!

Ja Tev ir tikai viens vai daži jautājumi, ko vari uzdoti tā, lai Tevi pašu apmierinātu atbildē Jā vai Nē, tad šis konsultāciju veids ir tieši priekš Tevis. Nē ir Nē! Jā – nenozīmē par visu Jā, bet tikai par to, ko jautāji. Tādēļ atbildot Jā, vienmēr būs astrologa izteikti ierobežojumi vai papildus aktivizējama darbība. Jautājumi attiecināmi uz tuvāko nākotni – ar izpildi 3 mēnešu laika posmā.

Vislabāk, ja jautājums ir vienkāršs un sākas ar Vai… (….pirkt auto; …sadarboties ar draugu, .. doties uz ārzemēm; … pieņemt piedāvājumu, … tagad mainīt darbu, …vai piedāvājums, ko man izsaka ir man vajadzīgs; uml.). Centies neveidot jautājumus nolieguma formā, piemēram, vai man nevajag mainīt darbu!? To var pajautāt: vai šobrīd ir piemērotākais laiks mainīt darbu? 

Uzraksti e-pastā dzimšanas datus un laiku, precīzo jautājumu (-us), saņemsi SIA kontu naudas iemaksai un max 7 dienu laikā – atbildi! + 100eur uzreiz katrs nākamais jautājums.

PIRKT – 350 euro
 

 

Konsultāciju iespēju paskaidrojumi

Izvēlies jautājumam atbilstošu summu, apmaksā un pārējo paskaidro e-pastā un anketā. 

Vēršu uzmanību, ka labāko Superlaiku atlase ir atsevišķa konsultācija, kas nekad neietilpst biznesa sarunās. Tas prasa skrupulozu un pamatīgu darbu, ko daru pēc lēmumu pieņemšanas.

Mazā biznesa konsultācija

 • Biznesa kods (uzsākšana) par personu + virzieni: 350 eur/1h
 • Mazā biznesa jaunprojekts, start-up: situācijas izvērtēšana un labākā risinājuma piedāvāšana + superlaiki vajadzīgajam periodam: no 500 eur
 • Biznesa sadarbības turpinājums esošā projekta ietvaros – no 350 eur
 • 1 – 3 sadarbības partneru, investoru izvērtējums – 350 eur
 • Problēmsituācija, SIA izvērtēšana un risinājumi – no 500 eur

Lielā biznesa konsultācija

Uzņēmumiem virs 250 000 apgrozījuma, vairāk nekā 2 īpašnieki vai vairāk nekā 2 uzņēmumi vai 1 lieluzņēmums, vairāk kā 3 veikali.

 • Biznesa kods (uzsākšana) par personu + virzieni: 500 eur/1h
 • Lielā biznesa jaunprojekts, start-up: situācijas izvērtēšana un labākā risinājuma piedāvāšana + superlaiki vajadzīgajam periodam: no 750 eur
 • Biznesa sadarbības turpinājums esošā projekta ietvaros, piemēram, partneru izvērtēšana, jauni laika periodi: no 500 eur
 • 1 – 3 sadarbības partneru, investoru izvērtējums – 500 eur
 • Problēmsituācija esošajā biznesā, SIA darbības izvērtēšana un risinājumi – no 750 eur

Biznesa konsultācijas astropakete uzņēmējdarbības sakārtošanai: esošo SIA analīze, sadarbības partneru izvērtēšana, sarēžģīto jautājumu risināšanai, vājāko punktu atrašanai un risinājumu piemeklēšanai, cikliskuma izpratne, turpmākās plānošanas izstrāde. Uzņēmumiem līdz 1 mlj apgr. – eur 3500 +pvn par astropaketi ar 5 sadarbības reizēm (izpēte notiek ārpus tikšanās). Uzņēmumiem virs 1 mlj apgroz – eur 5 000

VIP personu konsultācija

Mediju, augsta līmeņa vadītāju, sabiedrisko procesu ietekmētāju, politiķu konsultācijas ir pielīdzināmas “lielā biznesa” konsultācijas pakalpojumam.
No 500 eur jauni projekti un personas koda izvērtējums.
Problēmsituācijas no 750 eur  + papildus superlaiki risinājumam.

Lielpirkumi un lielpārdošana – PIRKT un PĀRDOT Happy family at home. Real estate and construction concept.

Uz mērķi – veiksmīgu pārdošanu, pirkšanu, konkrētiem panākumiem – orientētas konsultācijas: pamatcena 500 eur  par sākotnējo laika patēriņu + atrunāti apt. 1% apmaksa no veiksmīga iznākuma noteiktā termiņā (slēdzam līgumsaistības). Daudzie piemēri rāda, ka manas zināšans un ieguldīta enerģija palīdz pārdot pat līdz šim nerealizētus projektus, īpašumus.

 

TAVAS SUPERVIETAS PASAULĒ – ePAKALPOJUMS
CEĻOTĀJIEM UN LABĀKĀS VALSTS/PILSĒTAS MEKLĒTĀJIEM

Pakalpojums ir pieejams www.astrologs.lv large_bH_t4EWTbgg81Jd6XeidwXY1AvdK_Stb4JR2CzvSB7w

 

Tavi Superlaiki un Nedienas 3 mēnešiem

astrolaiku_Banner2 2

Superlaiku ievērošana ir veiksmes ceļš
Tavu un planētu ciklu ievērošana – ceļavējš  

Jauna iespēja, kas izkristalizējusies no klientu vajadzības pārredzēt uzreiz ilgāku periodu un 3 mēneši ir pilnīgi pietiekams pārskatāms periods, kurā var prognozēt savas ieceres un darbības. Rezultātā saņemsi 3 mēnešu kalendāru ar manām atzīmēm, kuras ir veiksmīgākās un kuras ir neveiksmīgākās dienas, kā arī veiksmīgo dienu Superlaikus. Tos varēsi izmantot plānojot lielākus darbus, kārtojot svarīgus jautājumus. Tas viss individuāli pēc Taviem datiem. Bonusā saņemsi PDF ar trīs mēnešu perioda katras dienas individuālajiem astroluksoforiem un pamācību kā to lietot. Tie noderēs ikdienas plānošanai, lai katru dienu redzētu tās aktīvo laiku.
Biznesa kalendārs ietver: 1) individuāli labās dienas un nedienas un superlaikus, 2) īpašas norādes par biznesam derīgiem superlaikiem.
Tev jāiesūta vārds, uzvārds, dzimšanas dati un plkst laiks, dzimšanas vieta. Norādi savas vajadzības un plānotos darbus (paša iecerēto izpildes laika variantu), lai arī par tiem varu izdarīt atzīmes kalendārā. Materiāls tiks sagatavots 20 dienu laikā.

Biznesa Superlaiki un Nelaiki 3 mēnešiem

Personīgi + vienam uzņēmumam.

ANKETA 

Pirkt – 390 euro

 

Skaitļu, burtu tabula  – numerologa padoms

1 skaitli

Saņem tabulu un pielietojuma padomus un veiksmīgi visu ciparo!
Zilajā infoboksā vari skatīt ieguvuma paraugu. Papildus vari iesūtīt 3 skaitļus vai nosaukumus, kurus izvērtēšu vai tie Tev der- neder – ko vajadzētu.

Skaitļi visai dzīvei

ANKETA Labvēlīgie, nelabvēlīgie un karmiskie skaitļi un ciparu kombinācijas 0-100. Labvēlīgie un spriedzes burti latviešu un latīņu alfabētā – noder ikdienā, mājoklim, auto, tālrunim, sportā, biznesā.
Trīs variantu vērtējums: der, neder, ko vajadzētu!
Ģimenei: 2 pieaugušie + 1 bērns = 500 eur. 

Neklātienes e-Konsultācijas

 • Sagatavo anketas informāciju un apmaksā pakalpojumu.
 • Iesūti anketu un norādi, ka veikta apmaksa.
 • Līdz 14 darba dienu laikā saņemsi atbildi e-pastā

Uzņēmuma dibināšanas precīza datuma un laika noteikšana
+ uzņēmuma nosaukuma atlase.

Vēlamais dibināšanas laiks 3 mēnešu periodā. Ar sniegto atbildi – datumu – saprot brīdi, kad uzņēmums reģistrēts UR un apliecībā parādās šis datums.

Strādāju ar īpašnieku noteiktu laika periodu un sniedzu tajā labāko datumu. Ja vēlas izvērstu analīzi vai vispār vajag dibināt uzņēmumu, kad labāk to darīt, vai izvēlēts atbilstošākais biznesa virziens, tad vajadzīga klātienes konsultācija par šo jautājumu + pēc tam, ja vajadzīgs, var noteikt vislabāko datumu par papildus samaksu.

Uzņēmuma dibināšanas horoskops tiek saskaņots ar oficiālā īpašnieka horoskopu.

Datuma izvēli salīdzinu ar personīgi uzņēmējam parocīgu un labu instrumetu, tādēļ primāri svarīgs ir uzņēmēja paša horoskops. Līdzībās runājot, ar labu instrumentu jāprot arī strādāt, jāizlasa “instrukcija”, ko sekmīgāk izdarīt klātienē – biznesa konsultācijā.

Kā trešais pēc svarīguma parametrs ir uzņēmuma nosaukums, lai tas skaitļu vibrācijās (katram burtam atbilst noteikts skaitlis) veicinātu izvēlētā biznesa attīstību. Nosaukumu atlasu no piedāvātajiem variantiem. Uzņēmumam tas ir tikpat svarīgi kā cilvēkam vārds.

KB uzņēmuma dibināšanas pētījums ar LIETIŠĶO DIENU

UZŅĒMUMA DIBINĀŠANA
Precīzs datums un laiks + uzņēmuma nosaukuma atlase.

ANKETA 

Pirkt – 250 euro

 

 

Būvniecības pamatakmens ielikšana/ Jurģi

Ar Pamatakmens ielikšanu saprot ZA stūrī ieliktu simbolisku vai pamatīgu fundamentu (akmeni), ko var papildināt pēc saviem ieskatiem ar kapsulu un vēstījumu, kā arī mājas plāniem atbilstošu svinīgu pasākumu. Reālo visu pamatu ieliksānu var veikt citā laikā.

Astrologs noteiks šo svinīgo brīdi, kas ir visa mājokļa pamatu pamats.

Ar atbildi saprot labvēlīgā datuma un precīza laika noteikšanu, kas iir vislabākais personai un mājoklim.

Datumu atlasi astrologs veic 3 mēnešu intervālam, no klienta noliktā izvēles perioda. Ja vēlas ilgākā termiņā, tad jāpiemaksā EUR 25 par katriem 3 mēnešiem.

Mājas izturība un drošība lielā mērā atkarīga no tās fundamenta. Lai arī cik skaista un brīnišķīga māja neizskatītos, ja pamati ielikti šķībi greizi un nepareizi, ilgstošā laika posmā fasādes sienas var plaisāt un čiku grabu no visas būves vien var sanākt. Ne mazāk svarīgi ir samērot mājas pirmsākumu ar konkrētā cilvēka likteni. Cik daudz māju paliek bez saimnieka…

 • Plānojami arī kredīta ņemšana un būvniecības plānošana, pārcelšanās (Jurģu) laika izvēle.
 • Mājas izturība un drošība lielā mērā atkarīga no tās fundamenta. Lai arī cik skaista un brīnišķīga māja neizskatītos, ja pamati ielikti šķībi greizi un nepareizi, ilgstošā laika posmā fasādes sienas var plaisāt un čiku grabu no visas būves vien var sanākt. Ne mazāk svarīgi ir samērot mājas pirmsākumu ar konkrētā cilvēka likteni. Cik daudz māju paliek bez saimnieka…
 • Plānojami arī kredīta ņemšana un būvniecības plānošana, pārcelšanās (Jurģu) laika izvēle.

Būvniecības pamatakmens ielikšana/ Jurģi

ANKETA 

Pirkt – 250 euro