Biznesas astrologa – numerologa konsultācijas

 

JAUNRADE UN KRĪZES RISINĀJUMI, BIZNESS UN SUPERLAIKU IZVĒLE

Mana astroloģijas konsultāciju izpratne palīdz efektīgi un visaptveroši atrisināt Tavas dzīves svarīgākos jautājumus. Un, galvenais, es sapratīšu Tevi un redzēšu Tavas dzīves likumsakarības. Apvienojot ar Laika izpratni un astro cilpām, no tā iegūšu Tavas dzīves nākotnes scenārijus jeb astroprognozes! Konsultēju jautājumos, kuros esmu kompetents: ir attiecīga izglītība, ilgstoša prakse, veikti pētījumi. Katra cilvēka astrokartē ir biznesa solījums.

Var un vai vajag iet uzņēmējdarbībā? Un ja vajag – tad kādā veidā?! Un vēl – kad tas būtu jādara?

Tikai profesionāls astrologs var atbildēt uz visiem šiem jautājumiem, kā arī tieši pateikt vai cilvēks ir vadītājs, padotais, administrators vai eksperts, padomnieks. Svarīgi ir vai cilvēkam labāk darboties savā uzņēmumā vai attīstīt kopdarbību, vai darboties valsts sektorā, vai sabiedriskajās organizācijās.

Ieguldi astroloģijā un tas atmaksāsies, jo astroloģija pārvalda LAIKU!

Galvenokārt konsultēju on-line sazvanoties. Lielbiznesa jautājumos dodos pie klientiem.
Sīkāk par citiem personīgiem – nebiznesa – jautājumiem

Sadarbība ar astrologu 

Par biznesa konsultācijām tiek uzskatīti visi jautājumi, kas saistās ar uzņēmējdarbību, naudas pelnīšanu un jaunu finanšu iespēju meklējumiem. Kā arī šajā kategorjā ietilpst mediju vadītāju un īpašnieku, augsta līmeņa vadītāju, sabiedrisko procesu ietekmētāju, politiķu konsultācijas.

Biznesa jautājumu pieteikumam jāiesūta anketa. Garantēju konfidencialitāti un “publisku imunitāti”!

PIETEIKUMA ANKETA

 

Mazā biznesa jautājumi  

Ieteicamās biznesa formas un iespējas astro skatījumā. Potenciālie virzieni un veidi. Vai vajadzīgs dibināt uzņēmumu vai palikt darbā? Citi jautājumi, izrietoši no biznesa.
Vēršu uzmanību, ka labāko Superlaiku atlase ir atsevišķa konsultācija, kas nekad neietilpst biznesa sarunās. Tas prasa skrupulozu un pamatīgu darbu, ko daru pēc lēmumu pieņemšanas.

 

Lielā biznesakonsultācija

Standarta maksa par lielā biznesa jautājumiem – 1,5h saruna – pēc iepazīšanās konsultācijas.

VIP personu konsultācija

Lieliem cilvēkiem nav mazu jautājumu! Standarta stundas likme par VIP konsultācijām – ar mediju, augsta līmeņa vadītājiem, sabiedrisko procesu ietekmētājiem, politiķiem – arī par viņu privātiem jautājumiem.

Konsultāciju iespēju paskaidrojumi

Izvēlies jautājumam atbilstošu summu, apmaksā un pārējo paskaidro e-pastā un anketā. 

Vēršu uzmanību, ka labāko Superlaiku atlase ir atsevišķa konsultācija, kas nekad neietilpst biznesa sarunās. Tas prasa skrupulozu un pamatīgu darbu, ko daru pēc lēmumu pieņemšanas.

Mazā biznesa konsultācija

  • Biznesa kods (uzsākšana) par personu + virzieni: 350 eur/1h
  • Mazā biznesa jaunprojekts, start-up: situācijas izvērtēšana un labākā risinājuma piedāvāšana + superlaiki vajadzīgajam periodam: no 500 eur
  • Biznesa sadarbības turpinājums esošā projekta ietvaros – no 350 eur
  • 1 – 3 sadarbības partneru, investoru izvērtējums – 350 eur
  • Problēmsituācija, SIA izvērtēšana un risinājumi – no 500 eur

Lielā biznesa konsultācija

Uzņēmumiem virs 250 000 apgrozījuma, vairāk nekā 2 īpašnieki vai vairāk nekā 2 uzņēmumi vai 1 lieluzņēmums, vairāk kā 3 veikali.

  • Biznesa kods (uzsākšana) par personu + virzieni: 500 eur/1h
  • Lielā biznesa jaunprojekts, start-up: situācijas izvērtēšana un labākā risinājuma piedāvāšana + superlaiki vajadzīgajam periodam: no 750 eur
  • Biznesa sadarbības turpinājums esošā projekta ietvaros, piemēram, partneru izvērtēšana, jauni laika periodi: no 500 eur
  • 1 – 3 sadarbības partneru, investoru izvērtējums – 500 eur
  • Problēmsituācija esošajā biznesā, SIA darbības izvērtēšana un risinājumi – no 750 eur

Biznesa konsultācijas astropakete uzņēmējdarbības sakārtošanai: esošo SIA analīze, sadarbības partneru izvērtēšana, sarēžģīto jautājumu risināšanai, vājāko punktu atrašanai un risinājumu piemeklēšanai, cikliskuma izpratne, turpmākās plānošanas izstrāde. Uzņēmumiem līdz 1 mlj apgr. – eur 3500 +pvn par astropaketi ar 5 sadarbības reizēm (izpēte notiek ārpus tikšanās). Uzņēmumiem virs 1 mlj apgroz – eur 5 000

VIP personu konsultācija

Mediju, augsta līmeņa vadītāju, sabiedrisko procesu ietekmētāju, politiķu konsultācijas ir pielīdzināmas “lielā biznesa” konsultācijas pakalpojumam.
No 500 eur jauni projekti un personas koda izvērtējums.
Problēmsituācijas no 750 eur  + papildus superlaiki risinājumam.

Lielpirkumi un lielpārdošana – PIRKT un PĀRDOT Happy family at home. Real estate and construction concept.

Uz mērķi – veiksmīgu pārdošanu, pirkšanu, konkrētiem panākumiem – orientētas konsultācijas: pamatcena 500 eur  par sākotnējo laika patēriņu + atrunāti apt. 1% apmaksa no veiksmīga iznākuma noteiktā termiņā (slēdzam līgumsaistības). Daudzie piemēri rāda, ka manas zināšans un ieguldīta enerģija palīdz pārdot pat līdz šim nerealizētus projektus, īpašumus.

 

TAVAS SUPERVIETAS PASAULĒ – ePAKALPOJUMS
CEĻOTĀJIEM UN LABĀKĀS VALSTS/PILSĒTAS MEKLĒTĀJIEM

Pakalpojums ir pieejams www.astrologs.lv large_bH_t4EWTbgg81Jd6XeidwXY1AvdK_Stb4JR2CzvSB7w

Skaitļu, burtu tabula  – numerologa padoms

1 skaitli

Saņem tabulu un pielietojuma padomus un veiksmīgi visu ciparo!
Zilajā infoboksā vari skatīt ieguvuma paraugu. Papildus vari iesūtīt 3 skaitļus vai nosaukumus, kurus izvērtēšu vai tie Tev der- neder – ko vajadzētu.

Skaitļi visai dzīvei

ANKETA Labvēlīgie, nelabvēlīgie un karmiskie skaitļi un ciparu kombinācijas 0-100. Labvēlīgie un spriedzes burti latviešu un latīņu alfabētā – noder ikdienā, mājoklim, auto, tālrunim, sportā, biznesā.
Trīs variantu vērtējums: der, neder, ko vajadzētu!
Ģimenei: 2 pieaugušie + 1 bērns = 500 eur.