Prognoze • 15.06.2015

Jupitera izaugsme Saturna piesardzības ēnā

Prognožu analīze līdz 2016. gadam. Ieteikumi sekmīgam biznesam.

Biznesa ilgtermiņa attīstībai Saturnam ir nozīmīgākā loma. Kad sākotnējais spontānās attīstības cikls pēc Marsa noslēdzas – 2,5 gadi – toni līdz pat 7 gadu lūzumam nosaka Saturns.

Saturns (sakārtotājs, ierobežotājs, ņēmējs) skatāms mijiedarbībā ar Jupiteru (devējs, lielums, veiksme).

Saturns – simboliskā “Taisnīguma un spaidu ministrija”.

Jupiters – simboliskā “Iespēju un attīstības ministrija”.

Abas kopā ir atbildīgas par izaugsmi, tik katrai sava metode…

Jupiteram – (karmas) burkāns; Saturnam – (karmas) pātaga. Maldīgi uzskatīt, ka ar Saturnu saistāms tikai kaut kas slikts, bet ar Jupiteru tikai labs. Jupiters bieži vien kā debesu raugs var uzraudzēt arī daudz, lielas nepatikšanas, bet Saturns kā precīza adata var stabili sadiegt pat mikroskopiskas nepilnības.

Individuāli Saturna un Jupitera ietekme atkarīga no šo planētu stāvokļa/spēka/(dis)harmonijas horoskopā. Kā arī cikliski kā šābrīža Saturns un Jupiters mijiedarbojas ar Tava horoskopa simbolisko Saturna un Jupitera stāvokli.

Saturna cikls ir 29,54 gdi cauri visam Zodiakam jeb vidēji 2,5 gadi vienā Zodiaka zīmē. Tā kā cilvēka horoskopā kāda sfēra var izstiepties pat pa 3 zodiaka zīmēm, tad bieži vien uz jautājumu, cik ilgi vēl šīs grūtības, nākas atbildēt nevis par mēnešiem, bet gadiem…

Jupitera cikls cauri visam Zodiakam ir 12 gadi jeb aptuveni viens gads katrā Zodiaka zīmē.

Līdz ar to veidojas interesantas kombinācijas, skatot tikai šī planētu pāra savstarpēju mijiedarbību, kas projicēsies uz sabiedriski politiskajiem, ekonomiskajiem procesiem un katra indiviudālo biznesa vidi.

Šādā ļoti interesantā situācijā esam nonākuši 2015. gadā.

Svarīgi arī tas, ka 2014. Astrogads bija Saturna pārraudzībā, bet 2015. 03. – 2016.03. ir Jupitera pārvaldīts.

 Screen Shot 2015-06-15 at 11.40.21

Screen Shot 2015-06-15 at 11.40.28

 

Raksts par Saturna laiku