Astrobiļetens • 22.07.2019

Biznesa astrobiļetens #2/2019

Screen Shot 2018-11-13 at 17.28.22

BIZNESA ASTROBIĻETENS #2

21.06. – 23.09.2019

Jūlijā – “Stop!” uzņēmējdarbībai ar trim izsaukuma zīmēm. Rudens –  biznesa sējas laiks

Periodu ievada triju retrocilpu turpinājums jau tā bremzējot normālu biznesa gaitu un attīstību, bet it kā ar to vēl būtu par maz, jūlija astronotikumi tam visam klāt vēl piepilinās pēdējo pacietības pilienu. Jūlijs faktiski no darbiem ir “norakstāms”, viena bakstīšanās, muļļāšanās un gumijas stiepšana apvienojumā ar virkni kļūdu un pārpratumu birumu, tāpēc vienīgā izeja, kas nemaz nav tik peļama –  atvaļinājums!Tiem, kam sezonas bizness un jūlijs ir karstākais mēnesis – varam tik novēlēt veiksmi, bet šogad patiešām neapskaužam. Savas peļņas ambīcijas samaziniet jau tagad, budžetu neizpildīsiet.

Pie jau pastāvošajām biznesa attīstību bremzējošām norisēm, kuras iniciē RetroJupitera un RetroSaturna cilpas, 2.jūlijs ievadīs divas nedēļas ilgstošu Starpaptumsumu periodu, kas būtu tik pusbēda, ja vien akurāt aiz stūra (precīzāk no 8.jūlija), tam visam klāt vēl nepiebiedrotos Dižčiks!Kas ne tikai kārtējo reizi “raustīs aiz ūsām” transporta, komunikācijas un tirdzniecības sfēras, bet vēl piedevām visu Starpaptumsumu periodu lepni soļos atpakaļgaitā pa Lauvas zīmi, pārspīlēti lieloties ar visu, kas ir (neiekrītiet kārdinājumā!) un aicinot  padomāt par “sevis pasniegšanu” sabiedrībai. Kas gan, apdomājot, tomēr var arī nebūt tik slikti, jo var izdoties nonākt pie vajadzīgajiem secinājumiem un pat pie plāna  (ko pēc Dižčika – precizējam!). Tas labākajā versijā. Sliktākā arī jāpatur prātā, ka Saules aptumsuma laiks provocē uz reputācijas zaudēšanu, tāpēc neuzprasāmies uz problēmu.

Arī rīcības Planēta Marss, ar 2.jūliju uzsāks savu ceļu pa Lauvas zīmi, kur abi kopā ar Dižčiku rokrokā uz “zīmulīgumu” stipri vien pavilks. Vēlme izrādīties raus uz pusēm, līdz ar to, kamēr kārtīgi nav pārdomāts vēstījums, ko pozicionēt sabiedrībai un jēga, neko uz āru nepaust, jo šajā astrorosolā var sanākt stipri vien savu imidžu aptraipīt. Reklāmai šis noteikti nav vēlīgs laiks. Tāpat šajā laikā vērstā kritika uz citiem (tai skaitā konkurentiem) kā bumerangs atlidos atpakaļ pie paša, tāpēc prātīgi ar sacīto. Vēl tikai jāpiemin, ka Dižčika periods būs laikā no 8.jūlija līdz 1.augustam. Tātad rezumē – jūliju labāk plānojam atpūtai un bez liekām izpausmēm uz āru, jo “klusēšana – zelts” šajā periodā var izrādīties tiešām zelta vērtē. Ar augusta otru pusi jau atgriežamies darbu apritē, no septembra vidus atsākam risināt biznesa jautājumus, kurus sanāca gandrīz uz pusgadu iesaldēt, bet jaunus, uz izaugsmi balstītus iesākumus plānojam vien no oktobra.

Vērtīgākais laiks plānošanai un esošo plānu korekcijām:

  • jūlijāno plkst.9:10 – 16:20 ar apzināšanos, ka plānošana notiek pirmajās aptumsuma dienās un plānos iekļaujot tikai to, kas patiesi ir vajadzīgs un ne tikai uz “naudas taisīšanu” orientēts, bet prioritāri uz darbu kā sirdslietu
  • augustāno plkst.15:00 – 21:30
  • augustāno plkst.7:30 – 11:40

Norādītie laiki ir atbilstošākie sekmīgai plānu un ieceru sarakstīšanai. Tajos jāiekļauj viss, ko vēlas paveikt tuvākā mēneša laikā. Ilgāka perioda plānošanu pagaidām neveicam, tā kā RetroSaturna laiks vēl turpinās.

Vērtīgākais rīcības laiks tiek dalīts, atbilstoši mērķim, kas jāsasniedz, un tas vistiešākajā veidā ir atkarīgs no Mēness cikla – Augoša vai Dilstoša Mēness fāzes.

Augoša Mēnessperiods – iekrāsots ar zaļu fonu. Jūlijā sakrīt ar Starpaptumsumu laiku, kad nekādas praktiskas darbības neveicam, savukārt augustā vēl no cilpas nav izgājis RetroJupiters, bet septembrī RetroSaturns, tāpēc faktiski visas darbības, kas citkārt Augošā Mēnesī ieteicamas, tā burtiski ne uz vienu no šiem mēnešiem attiecināt nevar. Bet tā kā ikdienas darbs rit savu gaitu, pieņemiet kā shēmu pamatprincipus un attieciniet uz saviem biznesa procesiem. Norādītie datumi ir Augoša Mēness periodi, kad enerģija jāiegulda darbībā. Realizē idejas, dibina jaunus kontaktus, slēdz līgumus. Lielāka ietekme uz ārējiem procesiem un cilvēkiem, tāpēc konsultējas un konsultē, vienojas ar darījumu partneriem, organizē reklāmas kampaņas (izņemot jūlija mēnesi).

Screen Shot 2019-09-21 at 20.52.51

Tas ir laiks, kurā nekādā gadījumā neveidot parādsaistības, tām tad būs lemts ilgs mūžs ar problemātisku solītā izpildi. Labāk šo laiku pavadīt mierīgi, veltot laiku sev, palasot, līdz kam ilgāku laiku nav tikts, un garīgi izglītojoties. Šis laiks arī palīdz atteikties no nevajadzīgā, tādēļ ar pateicību jāpieņem jebkura nebūšana, pat atteikumi un “uzmešana”. Tas uz labu, kā vēlāk izrādīsies. Saules aptumsuma laikā, kā likums, pēkšņi kā no zila gaisa var parādīties jaunas iespējas un kārdinoši piedāvājumi, tomēr jāpatur prātā, ka neko jaunu nesākam un viss piedāvātais noteikti būs ne bez “pārsteigumiem”. No 15. – 20.jūlijam, kad Mēness aptumsumam vislielākā ietekme, noteikti nekādas praktiskas darbības nav veicamas, īpaši, kas saistītas ar naudu.Visam būs grūti labojamas sekas, bet pie vispārīgā Planētu stāvokļa kļūdīties sanāks vienkāršāk par vienkāršu. Dokumentuparakstīšanu veicam ne ātrāk, kā pāris dienas pēc aptumsuma. Šajā laikā arī nepieņemam darbā jaunus kadrus, ieguvēji nebūs neviena no pusēm. Bez tam ieteikums paturēt savu plānotāju brīvu, lai spētu būt gana elastīgs, jo vienalga ar ko nodarbosies, kaut kas vēl šajā laikā uzradīsies, pieprasot nedalītu uzmanību.

Sākot ar 19.augustu, kas pati par sevi ir lieliska biznesa pirmdiena – attīstības procesiem no RetroJupitera bremzes ir noņemtas, Marss ir iestartējis darboties gribošajā Jaunavā, kur turpat 10 dienu laikā sagaidīs citas trīs Planētas ar tādām pašām rīcības vēlmēm. Ar šo brīdi var uzskatīt, ka ir sācies viens rūpīgi, kārtīgi un darbīgi piesātināts laiks, tiesa gan vēl bez jauniem projektiem un tālejošiem mērķiem, vien rūpīgi apdarot visu iekavēto, jo paturam prātā RetroSaturnu ar tā uzņēmējdarbības bremzējošo ietekmi vēl veselu mēnesi.

Ar 18.septembri, Saturnam beidzot savu retrocilpu, visām lielajām biznesa iecerēm un plāniem maiss tā kā būtu vaļā, taču Dilstoša Mēness enerģētika ne visas iesāktās darbības vedīs pa izaugsmes ceļu. Tikai tās, kas iepriekš minētas, kā ciklam atbilstošas. Savukārt uzņēmumu dibināšana, būvniecības uzsākšana, kontu atvēršana, reklāma un viss cits, kas uz izaugsmi balstīts, būs vēl jānogaida līdz oktobra sākuma Augošam Mēnesim.

 

Papildus svarīga informācija – Spriedzes datumi, kas negatīvi ietekmē biznesu katram mēnesim ir pieejami “Astroveiksmes biznesa kalendārā 2019”  https://ej.uz/astroveiksme_biznesam

Paralēli visam citam, kas noderīgs ikdienā un tālākiem plāniem, kā biznesam tukšie laiki ir apkopoti visi mēness enerģētikas un planētu spriedzes datumi, kas veicina sarežģītas situācijas, problēmas, zaudējumus un neizdošanos, tāpēc labāk neko būtisku šajās dienās neplānot. Uzsāktos darbus pavadīs nelabvēlīga spriedze un smagnēja enerģētika.

Īsumā ir skaidrs, ka visa vasara ir pakļauta ļoti prasmīgai manevrēšanai starp ”darīt” un astrologa “neiesakām”, ko prasmīgi veikt nav vienkārši, bet risks kļūdīties var maksāt ne tikai daudz, bet pat visu. Īpaši,  ja vasaras sezona biznesā ir noteicošā un dīkstāve rezultāta ziņā var nest vēl lielākus zaudējumus, kā darīšana nelaikā. Tāpēc saturīgākais ierosinājums šajā situācijā ir izmantot individuālas biznesa konsultācijas priekšrocības, kurā, ņemot vērā Jūsu biznesa specifiku un individuālos rādītājus, profesionāli izanalizēšu tieši Jūsu biznesu, apzināšu potenciālās riska iespējas, piemeklēšu darbībai atbilstošākos laikus un ieteikšu situācijai vēlamāko risinājumu. Pats esmu uzņēmējs, biznesa vidē darbojos jau ilgstoši un veiksmīgi konsultēju uzņēmējus gan pie problēmu risinājumiem, gan pie ilgtermiņa un īstermiņa plānu sastādīšanas, gan jebkuriem citiem biznesa jautājumiem. Pieteikšanās un papildus informācija biznesa konsultācijai ir pieejama šeithttp://www.astrologi.lv/kb/aktualie-laiki/

Svarīgi saprast, ka šo vērtīgo laiku katrs individuāli izmanto pēc saviem krāsu Astroluksoforiem, kurus ievadot personīgos datus var izveidot, Dižkalendārā – www.astroinfo.lv

 

Uzņēmējiem vēl iesaku šādus darbā un ikdienā noderīgus kalendārus – Pieejami šeit!

2019_Ceku

2019_Pirkumu

Screen Shot 2018-11-15 at 11.17.25