Astrobiļetens • 28.02.2017

Biznesa astrobiļetens #2/ 2017

Biznesa astrobiļetens #2/ 2017

Biznesa astrobiļetens #2/ 2017

20.03. – 21.06.2017.

Perioda galvenās iezīmes ir 4 planētu cilpas un to pārklāšanās, kas nes atkārtotu tēmu parādīšanos, problēmu risinājumus un neapdomīgi jaunu veidošanu.

 

Jupitera cilpa: 6.02. – 9.06.

Saturna cilpa: 6.04. – 25.08.

Veneras cilpa: 4.03. – 15.04.

Dižčiks: 10.04. – 3.05.

 

Marts

Retrogrāda Jupitera cilpa: 6. februāris pl. 8:51 – 9.jūnijs pl. 17:03. Veiksmīgi izdodas objektīvi palūkoties uz sevi no malas, izglītoties un pilnveidoties. Likteņa dāvanas jānopelna ar lielu darbu un rodas neapmierinātība ar sevi un sasniegto. Novērojama cīņa par pasaules uzskatiem, “uzpeld” pagātnē izdarītās kļūdas, nāk gaismā slēptais, pieaug pārspīlēta pašpārliecinātība, rodas sajūta, ka var gāzt kalnus. Problēmas, kārtojot eksāmenus. Ilgstoši braucieni nedos vēlamo rezultātu.

Jupitera cilpai raksturīgi, ka pasliktinās attiecības ar apkārtesošajiem, rodas problēmas, ieviešot jauninājumus biznesā, banku, tieslietu darbā, šķēršļi, paplašinot uzņēmumu un kredīta ņemšanā, neizdodas piesaistīt investorus, problēmas importa/eksporta jomā. Raksturīga tendence neracionāli tērēt laiku un naudu. Darbs prasīs daudz laika un enerģijas. Labs laiks, lai noslēgtu iesāktos projektus.

 

Retrogrāda Venera no 4. marta pl. 11:09 – 15. aprīļa pl. 13:17 nesīs klapatas naudas, baudas, attiecību, labklājības, mākslas, gaumes, sadarbības, prieka, apmierinājuma, pievilcības jautājumos. Veneras cilpa liks aizdomāties par šādiem jautājumiem: “Vai man notiekošais patiesi patīk?”, “Ko es patiesībā gribu?”,

Laiks noderīgs sevis izzināšanai, sen iesāktu darbu pabeigšanai, radošu un māksliniecisku izpausmju attīstīšanai.

– Jaunu zīmolu ieviešana un jaunu veikalu atvēršana ar pakalpojumiem un daili saistītās jomās nebūs veiksmīga.

– Pienācis laiks nokārtot parādus un sakārtot rēķinus.

– Kontroles dienesti vēl uzstājīgāk pieprasīs atmaksāt parādus.

– Nepiemērots laiks investīcijām un dārgiem pirkumiem, luksusa precēm, arī vērtslietu, dārglietu, rotu, apģērbu iegādei.

– Tie, kas šajā laikā nolems mainīt savu firmas imidžu, zīmolus, var nebūt apmierināti ar rezultātu.

– Rodas grūtības ar naudu un īpašumu iegādi.

– Jāatsakās no pārlieku stingriem stereotipiem attieksmē pret apkārtējo realitāti.

– Iekšējai pozīcijai jākļūst noteiktai.

Ietaupīt naudu.

– Veiksmīgi pabeigt iesāktos darbus.

– Labāk neaizņemties un nevienam neaizdot naudu, jo to būs grūti atdot.

– Harmonizēt attiecības – atvainoties un lūgt piedošanu tiem cilvēkiem, ar kuriem bijušas attiecības, bet kāda vainas dēļ izirušas.

– Jāpasaka viss nepateiktais, jāmēģina atrast kompromisus un jāpiedod pāridarījumi.

– Biežāk doties pie dabas, lai gūtu enerģijas lādiņu.

 

Līdz ar Saules ieiešanu Auna zīmē 2017. gada 20. martā plkst. 12:28 sākas jaunais astroloģiskais gads un Pavasara Saulstāvis gadskārtu ritējumā.

Saules – Sirds – gads

  1. gads līdz ar oficiālo pavasara iestāšanos maina arī savu gada pārvaldnieku – planētu.
  2. gads ir pavadīts Marsa pārvaldījumā.
  3. gads – Saules gads. Saules sistēmas centra nonākšana gada pārvaldījumā liks daudzām iepriekš turpu šurpu riņķojušām tēmām atgriezties pie pamatnes, pie pirmsākuma.

Saules centrā, astro simboliskajā atspoguļojumā, ir punkts – centrs. 2017. gadā daudz tiks runāts par nonākšanu notikuma epicentrā.

Saule ir radoša, aktīva planēta. Bet viss nav tik rožaini, kā varētu šķist. Astro ir termini – nonākot Saules staros jeb labvēlībā. Ja pārāk pietuvojas Saulei, tad tiek sadedzināts kā Ikars jeb nerod savu spēju un ieceru piepildījumu. Savukārt, nonākot Saules centrā – sirdī –, saņem vislielāko veiksmes iniciāciju.

 

Saules gads sāksies Marsa stundā, uzkarsējot gada enerģētiku (=Uguns Gailis) līdz baltkvēlei. Dubulti dinamiska enerģētika, kurai labpatiksies pieprasīt rosību, darbību, izlēmību + darīšanu.

Kādu lomu astroloģijā spēlē Saule?

  • Astroloģijā – Gars, gaismas nesējs, enerģija un spēks, centrs, būtība, griba, vīrišķais pirmsākums. Saule pārstāv Jan enerģiju. Saules funkcija ir dot un radīt.

Dzīvības, gaismas un esības planēta. Gribasspēka un prieka pārvaldniece.

Saules funkcija ir sildīt, radīt un dot. Slavas un atzītas varas simbols.

Saule atbild par veiksmi, panākumiem, radošo darbību, centrālo personu dzīvē, zeltu, centru, iedvesmu, enerģiju, dzīvesprieku, radošumu un radošo aktivitāti, pašrealizāciju, bērniem.

 

Vai kāds brīnums, ja pasaule un ikviens šogad meklēs savu esības centru, atbildes uz jautājumiem –

“Kas es esmu?”

“Ko man darīt?”

Jupiteram piepalīdzot Svaru zīmē, pasaule piedzīvos daudz krāšņu notikumu, uzplauks mākslinieciskums, masu kultūras pasākumi un individuāli meklēsim jaunus radošos ceļus.

Jāpiedomā, kā radoši izpausties, jāvelta laiks saviem hobijiem.

Bērni, kas dzimuši Saules gadā, ir veiksmīgāki un talantīgāki.

 

Bizness Martā. Veneras ačgārnajā kustībā pieņemt nopietnus finanšu lēmumus ir pārsteidzīgi un kļūdaini. Daudziem radīsies grūtības ar naudu un īpašumu iegādi. Vajadzētu atturēties no lieliem pirkumiem, ieguldījumiem, mākslas, vērtslietu un greznuma priekšmetu iegādes. Labāk neaizņemties un nevienam neaizdot naudu. Atdod parādus. Jaunu zīmolu ieviešana un veikalu atvēršana nebūs sekmīga. “Uzpeld” neizdarītie, nepabeigtie darbi.

 

Aprīlis

Dižčiks: 10. aprīlis pl. 2:14 – 3. maijs pl. 19:33. Tiks bremzēta visa veida komunikācija. Sarežģītu karmisku uzdevumu risināšana, bijušo partneru un senu problēmu atgriešanās, nevajadzīgi pirkumi, avārijas, sastrēgumi un tehniski sarežģījumi.

Par dižčiks ietekmi

Retrogrāds Saturns: 6. aprīlis pl. 8:06 – 25. augusts pl. 15:08. Latvijā jau ierasts, ka retrogrādo cilpu laikā valsts izdod normatīvus, kas traucē uzņēmējdarbībai. Nevajadzētu uzsākt jaunus darbus, bet jāizvērtē iepriekš paveiktais. Nav ieteicams iegādāties, reģistrēt nekustamo īpašumu, mainīt dzīvesvietu uz jaunu, parakstīt svarīgus dokumentus, slēgt laulības. Piemērots laiks, lai pārskatītu un optimizētu savu uzņēmējdarbību.

Biznesā aprīlī, trim planētām metot cilpu, paredzamas grūtības un sarežģījumi. Gaidāmas revīzijas un pārbaudes. Saturna cilpā līdz pat 25. augustam brīdi nav labvēlīgs jaunu uzņēmumu dibināšanai, var pārveidot un uzlabot jau esošos. Laiks palīdzēs “staipīt gumiju” līdz būvniecībai labvēlīgākam periodam. Gudri jānoslēdz līgumi ar izpildītājiem. Jāņem vērā, ka visi projekti var ievilkties.

Maijs

Attīstībai izmantojami Augoša Mēness veiksmīgākie datumi uzreiz pēc Dižčika beigām no 4. līdz 10. maijam, kā arī no 26. – 31. maijam. Pilnmēness 11.maijā un tajā valdošā planētu spriedze atvēsinās pārlieku aizrautīgos vai piespiedīs pārmēru kūtros saprast dzīves reālijas un piestrādāt pie attīstības scenārijiem. Dilstoša Mēness – 14. – 23. maijs – veiksmīgajos datumos sakārto saimnieciskos darbus, izdara pirkumus un apstrādā lielāko tiesu dārza darbu.

Zīmīgi, ka maijā nav paveicies ar pirmdienām, tās visas kā viena ir spriedzes piesātinātas. Primāri – emociju kontrole un laicīga sagatavošanās, tādējādi amortizējot un pat novēršot problēmas.

  1. maijā pl. 23:31 Saule pāriet Dvīņu zīmē. Sācies Dilstošā Mēness ciklā, tādēļ tas vasaras ieskaņā norādīs uz nepadarītajiem darbiem.

Lielākie ierobežojumi joprojām skars ārzemju biznesu un būvniecības sektoru. Šajās jomās lēcienveida attīstība pārliekama uz vēlāku rudeni. Kopumā mēnesis ir labvēlīgs uzņēmējdarbībai, lai arī var nākties daudz laika ziedot valsts sektora pavasara mēnešos uzspiestajiem jaunumiem un Dižčika laika kļūdu labojumiem. Par zemu nenovērtēt partnerattiecības, kas būs spēcīgākais un vienlaikus arī vājākais punkts. Planētu spriedzes piesātinātākais laiks ir 25. un 29. maijā, bet jau 31. maija Labajos Laikos var uzsākt ko patiesi revolucionāru un lielākas pārmaiņas vēstošu.