Astrobiļetens • 16.03.2016

Biznesa astrobiļetens #2/2016

Biznesa astrobiļetens #2/2016

Biznesa astrobiļetens #2/2016

20.03. – 21.06.2016.

  • Gads enerģētiski dalās 2 daļās, pakārtojoties auglīgajam Jupiteram:
    - no 2015.gada 11.augusta līdz 2016.gada 9.septembrim Jaunavas zīmē;
    – no 2016.gada 9.septembra līdz 2017.gada 10.oktobrim Svaru zīmē.

Biznesa astrobiļetenes #1

Ar Saules ieiešanu Auna zīmē 2016.g. 20. martā pl. 06:31, sākas jaunais astroloģiskais gads un Pavasara Saulgrieži gadskārtu ritējumā. Gadu pārvaldīs uzņēmēju planēta Marss. Gada neparedzamību nosaka tā sākums Starpaptumsuma periodā un sākums čika laikā. Tas nozīmē, ka daudzi lēmumi tiks pieņemti spontāni, risks ir samērā augsts un diemžēl daudzi pieļaus liktenīgas stratēģiskas kļūdas.

Par to kā sagaidīt pavasari

Stratēģiskā biznesa tukšgaitas periods:

25.03. – 13.08. RetroSaturns

17.04. – 30.06. RetroMarss

28.04. – 22.05. Dižčiks

Vissarežģītākais periods ir 28.04. – 22.05., jo apvieno 3 planētu problemātiskos periodus.

No 17.aprīļa līdz pat 30.jūnijam ir bremzēta ilgtermiņa attīstība, tādēļ jāizvairās no jaunu uzņēmumu dibināšanas, svarīgiem aizsākumiem, būvniecības, slēgt līgumus, iegādāties nozīmīgus pirkumus un iekārtoties ilgtermiņa darbā. Šajā laikā ieteicams pārskatīt uzņēmuma struktūru, pārformēt, revidēt, pārraudzīt, nodarboties ar personāla atlasi.

„Vispirms janvāri pavadījām Dižčika noskaņās. Pēc atelpas februārī, kad viedākie kārtoja savus svarīgākos darbus, gandrīz visu martu nosedz Starpaptumsuma periods. Šis laiks vairāk piemērots aicinājuma darbam un sen pārdomātiem lēmumiem, mazāk naudas pelnīšanai. Turklāt noslēdzošā Mēness aptumsuma laikā 23. martā spriedzē sastājušies divi debesu grandi – Saturns (atbild par kārtību) un Jupiters (atbild par izaugsmi. Faktiski kā divi duelanti soļo viens otram pretī spriedzes kulminācijā visu šo starpaptumsuma periodu. Reāli, šādā laikā pieņemami vien krīzes lēmumi, radikāli izaugsmes scenāriji, ar pārkārtošanās klapatām. Daudziem tas atnesīs citu skatījumu uz lietām, darbiem, dzīvesveidu, tikai to paveikšanu un lielo darīšanu jāatliek uz rudeni.

Faktiski neatguvušies no starpaptumsuma perioda (par neproduktīvu to nenosauksi, drīzāk – neadekvāti novērtētu un sasteigtu lēmumu laiku), no 25. marta līdz 13. augustam stafeti pārņems Saturna cilpa, iezīmējot ilgstošu (straujai attīstībai) stagnācijas periodu.

Papildus slodzi nostiprina 17.04. – 30.06. Marsa retrogrādā kustība.

Abas ir nozīmīgas planētas uzņēmējdarbības videi, tādēļ vietā būtu salīdzinājums par ilgstošu biznesa tukšgaitas periodu.

Neliels paskaidrojums par retrogrādās kustības nozīmi. Kad Zeme savā riņķojumā ap Sauli panāk planētu, tā “apstājas” un sāk pārvietoties šķietamā atpakaļvirzienā – retrogrādi. Raugoties no Zemes, planētas pārvietodamās “met cilpas”. Planētas kā noteiktas informācijas nesēji pārrauga atbilstošu darbību Zemes dzīvē. Retrogrādo cilpu laikā notiek planētas ietekmes pārlikšana no redzamas darbības un “kustības uz priekšu”, uz planētai atbilstošu procesu bremzēšanu, resursu pārdali, pārskatīšanu, atgriešanos pie iepriekšējām iestrādēm, pie atkārtojuma. 

Saturns astroloģijā nozīmē stabilitāti, drošību, taupību un atbildību. Saturna princips ir strukturēt, kārtot, disciplinēt un ierobežot. Savā veidā „vest pie prāta”. Saturna cilpa Strēlnieka zīmē ir nozīmīgs pārdomu, pārvērtēšanas un bremzējošs periods tādām sfērām kā būvniecība, uzņēmējdarbība, sociālā sfēra. Saturna cilpas ietekmei uz cilvēkiem izpaužas kā pazemināta atbildības sajūta, iespējama pienākumu un saistību neizpildīšana.

Politikā tas ir vēlīgs laiks, lai pārskatītu uzņēmumu, valsts iekārtas, katra personīgās darbības struktūru un to pilnveidotu, izmantojot uzkrāto pieredzi. Iespējas grozīt Satversmi, mainīt medicīnas pakalpojumu sistēmu vai pensiju, sociālo izmaksu sistēmu.

Ilgstoši sadarbojoties ar uzņēmējiem, izpētīts, ka tieši planētu cilpu pārzināšana ļauj sekmīgāk vadīt biznesu un gūt peļņu, kamēr citi cīnās ar to pašu cilpu radītajiem šķēršļiem. Šim nolūkam esmu radījis unikāli veidotu cilpu kalendāru, ko dāvāju visiem klientiem, un tas ir iegūstams astrologi.lv. Esmu arī aprakstījis metodes, kā uzņēmējiem praktiski noderīgi nodarboties ar laika plānošanu, ņemot talkā astroloģijas un numeroloģijas izstrādes. Rezultāti ir vairāk kā pārsteidzoši, par ko katrs var pārliecināties pats ar savu pieredzi.

Iepazīties ar Biznesa cilpu kalendāru

Tieši planētu cilpu savstarpēja pārklāšanās, kas nemaz tik bieži negadās, gada pirmajā pusē nosaka šādas vēl pērngad izteiktās prognozes: „Gada pirmā puse domāta plānošanai, jauniem iespaidiem, apņēmības un kontaktu veidošanai, bet gada otrajā pusē tas viss jāiemieso jau konkrētās darbībās. Tādēļ krājam spēkus gada otrās puses lielajiem darbiem un nešķiežam resursus priekšlaicīgi! Faktiski pirmo pusgadu visu var darīt no pozīcijas – pagaidām. Lauvas tiesa laika atvēlama reorganizācijām, pārskatīšanai un sakārtošanai. Šajā laikā uzzināsiet, cik dārgi maksā kļūdīšanās, tādēļ jāpielāgojas mainīgiem apstākļiem un jānodrošinās pret provizoriskiem riskiem.

Uzņēmēju astrologs K. Baņķis norāda, ka planētu cilpu laikā jaunu uzņēmumu dibinātājiem vai jaunu sistēmu ieviesējiem būs jāsaskaras ar grūtībām visā turpmākajā uzņēmuma mūžā. Izeja ir dibināt tikai tādus uzņēmumus, kuros paredzētas strukturālas – statusa maiņas. Jāparedz, ka būs iespējami lielāki bankrota draudi, lēnāka attīstība un būtiski iekšēji šķēršļi. Skaidrs, ka labākā laikā dibināti uzņēmumi cilpu laikā izveidotajiem aiztrauksies garām vēja spārniem. Īsos un uz naudu strukturētos mērķus šajā laikā dibinātie uzņēmumi “nepacels”, turklāt tie kļūs vēl par slogu vai “enkuru”, kuru grūti pamest un kurš (ne)redzami traucē.

Tiks apdraudēti tālejoši plāni, to izstrāde un virzība uzņēmējdarbībā, politikā un jebkur, kur vajadzīga konkrētība, kārtība un noteiktība. Faktiski esam attīstības bremzēšanās periodā. Kas notiek ar auto, ja spiež uz gāzi, bet norauta „roķene”, sapratīs katrs. Domājams, ka tiks nopietni paralizēta jebkura uzņēmuma darbība, ja ar to saprot gāzes spiešanu grīdā.

Veiksmīgs uzņēmējs iepauzēs un pārskatīs savus resursus, izvērtēs un vairākkārt pārbaudīs ideju dzīvotspēju nevis metīsies konkurences donkihotiskā cīņā. Tā būtu iešana pret straumi. Kad paies laiks, sapratīs, ka nekur tālāk nav ticis, bet resursi jau izkūpējuši vējā.

Diž-Čika cilpa

No 28. aprīļa pl. 20:19 – 22.maijam pl. 16:19 gaidāms Dižčika laiks Vērša zīmē.

Tas nozīmē, ka biznesu, publiskās runas, visa veida kontaktus, tirdzniecību, pirkumus un transportu ietekmējošā planēta Merkurs uzsāk retrogrādo jeb ačgārno kustību.

Vērša zīme, kurā cikliski cilpu met biznesam ļoti svarīgais Merkurs, uzskatāma par saimniekošanas, tirdzniecības, pārdošanas un nomas tēmas pārstāvošu. Tas nozīmē, ka tieši šīs sfēras cietīs visvairāk.

Galvenā problēma ir sava laika izmantošana. Laiku šķiedīsim veltīgi, tas “pazudīs” vai arī tiks notrallināts ikdienas nebūšanās.

Ilgus gadus darbojoties interneta mediju vidē, astrologs ievērojis, ka tehnoloģiju cilvēki – programmētāji, datorspeciālisti u.c. šīs nozares profesionāļi – ļoti tiecas daudzas lietas paveikt un aizsākt tieši retrogrādajos periodos, turklāt vēl Čika laikos. Rezultātā darbu sev ir nodrošinājuši, bet diez vai tas ir pasūtītāja interesēs.

Kā redzams Astrologi.lv ikmēneša prognožu sadaļā, Diž-Čika laikā nav ieteicams akli uzticēties informācijai un apdomīgāk jāizmanto personiskās saskarsmes līdzekļi – vēstules, tālruņi, e-pasts. Nav labvēlīgs laiks jaunu uzņēmumu un kontaktu dibināšanai, jaunu darbu sākšanai, darbavietas maiņai, jaunu projektu sākšanai. Nav ieteicams pirkt automašīnas, datorus, tālruņus, jo šajā laikā iegādātā tehnika slikti kalpos, salūzīs vai pazudīs. Jābūt uzmanīgam, arī parakstot dokumentus, veicot elektroniskos sūtījumus un pārskaitot naudu.

Astrologi.lv arī pieļauj lielu iespējamību, ka politiķi šajā laikā izpļāpās noslēpumus un neveiksmīgi izteiksies. Šādas debesu cilpas iespaidā saskarsimies ar nepārdomātiem vai netālredzīgiem politiskiem, ekonomiskiem lēmumiem un darbību, kuru sekas izjutīsim vēl ilgi.

Cilvēku personīgā saskarsme būs apgrūtināta, tajā vērosim negodīgums, neadekvātu vārdu birums. Draugi strīdēsies par sīkumiem, neiedziļinoties otra patiesajos nolūkos.

Skolnieki diktātos un sacerējumos pieļaus vairāk kļūdu nekā parasti. Tiks kavētas tikšanās. „Uzkārsies” projekti un datori. Autoavārijas un aviokatastrofas kļūs ierastāka lieta. Jaunumi izrādīsies tikai baumas. Retrogrādā Merkura laikā nevajadzētu akli uzticēties informācijai un rūpīgāk izmantot personiskās saskarsmes līdzekļus – vēstules, tālruni, e-pastu. Šajā laikā nevajag sākt ar tirdzniecību, transportu, komunikāciju saistītus projektus. Savukārt, periods ir lielisks darbu pabeigšanai, analīzei, izpētei, idejām un pārkārtojumiem.

Cilvēku personīgā saskarsme būs apgrūtināta, tajā būs vērojams negodīgums, neadekvātu vārdu birums. Privāti tas nozīmēs arī sarežģītu karmisku uzdevumu risināšanu, bijušo partneru un senu problēmu atgriešanos, nevajadzīgus pirkumus, pārpratumus, dažādu veidu sastrēgumu un tehniskus sarežģījumus.

Draugi strīdēsies par sīkumiem, neiedziļinoties otra patiesajos nolūkos. Skolēni diktātos un sacerējumos pieļaus vairāk kļūdu nekā parasti. Tiks kavētas tikšanās. „Uzkārsies” projekti un datori. Autoavārijas un aviokatastrofas kļūs ierastāka lieta. Jaunumi izrādīsies tikai baumas,” brīdina astrologs, piebilstot, ka šis periods būs lieliski piemērots darbu pabeigšanai, analīzei, izpētei, idejām un pārkārtojumiem.

Diž-Čika laikā ne tikai jāpiesargājas, bet arī var paveikt vairākas lietas: apgūt jaunas metodes, pilotprojektus bez (!) investīcijām; testēt kļūdas – tās uzrādīsies, cik tik uziet; paredzēt, ka pārrunās būs konflikti un diskusijas, jo, kā saka, strīdos dzimst patiesība; krīzi nerisināt, „pārcērtot Gordona mezglu”, bet lēnām velkot auklu pēc aukliņas – jāiegūst laiks; atgriezties pie sen iesāktiem darbiem; ieviest kārtību dokumentos; atcerēties aizmirsto; mācīties; atbrīvoties no krāmiem; pārrakstīt, rediģēt iepriekš uzrakstīto.

Atgriešanās pie bijušā

Bieži novērots, ka Diž-Čika laikā notiek saredzēšanās ar cilvēkiem, par kuriem sen nekas nav dzirdēts, bērnības draugiem, bijušajiem kolēģiem. Atjaunojas sarautās attiecības un atgriežas bijušie mīlnieki. Turklāt Vērša privātīpašnieciskums tam visam saknē liks finanšu spēku. 

Līdz pat augustam būs novērota izteikta tendence atsākt sen aizmirstus projektus, atgriezties pie vecākām idejām un novest tās līdz galam, kā arī visa veida bijušo partneru reanimēšanās, parādīšanās. Praksē ir bijuši gadījumi, kad šādā laikā nez no kurienes uzradusies un daudzus gadus pazudušas personas atgriežas un nokārto parādsaistības.

Vēlme dibināt ģimenes biznesus vai iesaistīt dzīves partneri savā biznesā, kas šajā laikā vērtējam kā izteikta biznesa kļūda.

Jāsaprot, ja šajā laikā parādās ex-personas, izturies vērīgi, jo tas liecina par nenokārtotām (karmas) saistībām.

Saasinās arī iekšējās pretrunas, tādēļ šādos periodos agrāki “nekad un nemūžam” attieksmes paudēji bieži vien paši izvēlas apmeklēt psihologus, astrologus, konsultantus. Vērtīgs laiks, lai patiesi atrisinātu sarežģītas situācijas. Maksimāli jāizvairās kļūt par vidutāju konfliktējošām pusēm, jo var kļūt par vainīgo.

Laiks nosaka, ka ērtāk ir kāpties atpakaļ, savilkt spēkus, mobilizēt tos, pārskatīt kodola informāciju.

Tehnika neturēs līdzi

Auto remontdarbnīcu ziedu laiki, jo automašīnas plīsīs. Tajā pat laikā autoremontdarbnīcām pastiprināsies VID u. tml. iestāžu interese. Skandālā var nonākt kāds liels auto tirdzniecības pārstāvis, kā arī muitas aktivitāšu dēļ.

Zīmīgi, ka daudzi apskādēs mašīnas ceļu negadījumos un sliktās ceļu kvalitātes dēļ.

Jaunu automašīnu īpaši RetroMarsa periodā iegādāties ir izteikti nevēlami.

Pārdot gan var izdoties veiksmīgi (faktiski – iesmērēt).

Moču sezonu šogad jāatklāj 18., 19. martā. Mazāk sekmīgas alternatīvas – 26.marts; 2., 8., 9. (- 12:30), 16.(14:30-20:30)aprīlis. Šie datumi nav ideāli labākie, bet pieņemami. Tajos vēl var arī iegadāties auto un tehniku, ja pavisam apstākļi spiež.

Izņēmumi

Vienmēr pastāv izņēmumi jeb novirzes no normas. Šajā gadījumā RetroMarsa un RetroSaturna periodā lielākas iespējas apsteigt citus konkurencē beidzot ir tieši šādā laikā dzimušajiem.

Nosaki šeit vai esi dzimis Retro planētu laikā

Tomēr šis izņēmums attiecas tikai uz konkurenci un prasmēm, tas nemaina kopējā laika nozīmi un rekomendācijas. Proti, māju sākt būvēt nebūtu ieteicams arī RetroMarsa laikā dzimušajam. Klapatu mazāk nekā citiem, tomēr bez klapatām neiztiks.

Jupitera spriedze ar Saturnu: 23.03. un 26.05.

Screen Shot 2016-03-14 at 10.37.17

RetroSaturna ietekme pēc Dienas Astro fona info

Screen Shot 2016-03-14 at 09.55.03

 

 

RetroMarsa ietekme pēc Dienas Astro fona info

    Screen Shot 2016-03-14 at 09.56.20 

Screen Shot 2016-03-14 at 11.28.13

Screen Shot 2016-03-14 at 13.05.20

Aprīlis

Aprīļa sākumā (līdz 7.aprīlim) Dilstoša Mēness cikls RetroSaturna iespaidā. Pārkārtošanas un sakātošanas darbi. Saimnieciskā rosība, talkas.

8.-16.aprīlis svarīgs laiks pirms lielās stratēģiskās biznesa tukšgaitas. Šajā periodā ir tikai daži datumi, kas izmantojami visu svarīgāko pirmā pusgada darbu apdarīšanai: 8., 9. (līdz 12:30), 16.(14:30-20:30) aprīlis.

10. un 11. aprīlī pulveri var izšaut Saules-Urāna savienojums, piepalīdzot Mēness spriedzes aspektiem pret 4 planētām. Spriedzes sērija. Galvenais – nesteidzināt notikumus un nebūt karstgalvim, paturot sakāmo pie sevis. Saimnieciskā darbība šajās 2 dienās būtu maksimāli apturama.

Turpinājumā RetroMarss no 17.aprīļa pl. 15:13. 21.-25.aprīlis ļoti sarežģīts un bremzējošs laiks. Tā pa īstam sāk ieskrieties abu planētu retrogrādi, apvienojumā ar Pilnmēnesi.

 

Maijs

28.aprīlī startē Dižčiks, tādēļ par 1)atpūtas mēnesi 2)kļūdu labošanas laiks. Nevarētu teikt, ka lielākā daļa uzņēmumu laimīgi izvēlēsies 2.iespēju. Drīzāk tā būs spiesta lieta, jo atklāsies nenormāli daudz visādu problēmu. Darbiniekiem uzdevumus dot mazāk, jo aktīvas darbības rezultātā tiks sastrādās kļūdas priekšdienām.

Pilnai laimei 26.maijā Jupitera spriedze ar Satrunu, kas bridīs visu mēnesi. Tā kā tas ir gada lielākais starplanētu dialogs, tad būsim vērotāji lieliem jautājumiem. Iespējami neveiksmīgi valsts diktāta jaunievedumi. Arī kontroles institūcijas nesnaudīs. Uzņēmumu reģistram jāiet ar līgumu. Būvniecībā – rokas klēpī

6. un 7. maiju JaunMēnesi gribētos izcelt kā īpaši svarīgus jaunu plānu kalšanā. Ņemot vērā kopējo tendenci, protams, tas ir vērtīgākais un planetāri labākais laiks “naudas koka” idejiski konceptuālai iedēstīšanai. Daudzi ap šo laiku sapratīs, ka gribētu darīt pilnīgi ko citu. Ideju turpināt izskatīt vajag 10.,15., 20., 24. maijā.

 

Jūnijs

4.- 6.jūnijs ir lielākais vājums, jo planētu mijiedarbība debesīs uzzimē lielo spriedzes krustu, kas kliedēsies vien ap 10. Jūniju. Pēc tā šķitīs, ka smagākais jau aiz muguras, ko vairos beidzot atnākusī gaismas izjūta, tomēr neatslābinām biznesa piesardzības instinktus. Jūnija sākuma līdzvērtīgu atkārtojumu spriedzē piedzīvosim 19.-24.jūnijs.

RetroMarss vēl turpinās, turklāt atpakaļgaitā ieslīdējis no Strēlnieka zīmes savā retrogrādajā kustībā (līdz 30.06.) Skorpiona zīmē – no 27.maija līdz 2.augustam. Tur tas jūtas spēcīgs, bet spriedzes nomāks, tādēļ daudzi riskēs izdarīt mūža lielākos kapitālieguldījumus. Lieli teikt, ka vairums aizies pa burbuli, tomēr daži apķērīgākie iegūs necerētu peļņu. Ļoti riskanti.

13. jūnijā Neptūns kļūst retrogrāds un 18.jūnijā Saturna kvadratūras “taranēts”. Un tas jau ir nopietns apdraudējums stabilajām pozīcijām pat lielajiem uzņēmumiem. Plānošanas ilūzijas, strupceļi un kļūdaini risinājumi. Algas aploksnēs vai kā citādi valsti mēģina apiet jūnija viduči vien trakais. Iespējami publiski skandāli. Katram uzņēmējam personīgi jāpadomā par savu reputāciju. Un tikai 30. Jūnijā beidzas RetroMarsa periods, kad lēnītēm var sākt uzelpot.

 

Astrologi.lv astrologu komanda nodarbojas ar strukturālu uzņēmējdarbības izvērtēšanu, sniedz ieteikumus uzņēmumu labāko datumu izvēlē. Galvenā atšķirība no „astropsihologiem” ir tieši uzņēmējdarbības praksē pārbaudīta pieredzes bagāža.

Astrologi.lv 2012. gada nogalē veiksmīgi noslēdza Hipotēku un Zemes bankas „Altum” aizdevuma atmaksu, saņemot grantu astroloģijas projektu izstrādei.

Kristaps Baņķis ir Astrologs, Astrologi.lv, Astrosports.lv, Astrobizness.lv, Numerologi.lv, Latvijas Numerologu biedrības dibinātājs. 

Astrologi.lv 2012. gada nogalē veiksmīgi noslēdza Hipotēku un Zemes bankas „Altum” aizdevuma atmaksu, saņemot grantu astroloģijas projektu izstrādei.

Papildus materiāli

Pētījums, kas apstiprina, ka astroloģija darbojas uzņēmējdarbībā:

http://astrobizness.lv/petijums/datums-ietekme-uznemumu/

Svarīgāko biznesa astroloģijā uzzināsi www.astrobizness.lv

Astriologilv twitter kontā kā #astrobizness var uzzināt aktuālāko.

Biznesa konsultācijas: http://www.astrologi.lv/sakums/astrologija-biznesa-eguru/

 

 

Kristaps Baņķis