Mājas izturība un drošība lielā mērā atkarīga no tās fundamenta. Lai arī cik skaista un brīnišķīga māja neizskatītos, ja pamati ielikti šķībi greizi un nepareizi, ilgstošā laika posmā fasādes sienas var plaisāt un čiku grabu no visas būves vien var sanākt. Ne mazāk svarīgi ir samērot mājas pirmsākumu ar konkrētā cilvēka likteni.

Cik daudz māju paliek bez saimnieka…Astroloģija būvniecībā ir liels palīgs.

Būvniecības pamatakmens ielikšana/ Jurģi

Ar Pamatakmens ielikšanu saprot ZA stūrī ieliktu simbolisku vai pamatīgu fundamentu (akmeni), ko var papildināt pēc saviem ieskatiem ar kapsulu un vēstījumu, kā arī mājas plāniem atbilstošu svinīgu pasākumu. Reālo visu pamatu ieliksānu var veikt citā laikā.

Astrologs noteiks šo svinīgo brīdi, kas ir visa mājokļa pamatu pamats.

Ar atbildi saprot labvēlīgā datuma un precīza laika noteikšanu, kas iir vislabākais personai un mājoklim.

Datumu atlasi astrologs veic 3 mēnešu intervālam, no klienta noliktā izvēles perioda. Ja vēlas ilgākā termiņā, tad jāpiemaksā EUR 25 par katriem 3 mēnešiem.

Mājas izturība un drošība lielā mērā atkarīga no tās fundamenta. Lai arī cik skaista un brīnišķīga māja neizskatītos, ja pamati ielikti šķībi greizi un nepareizi, ilgstošā laika posmā fasādes sienas var plaisāt un čiku grabu no visas būves vien var sanākt. Ne mazāk svarīgi ir samērot mājas pirmsākumu ar konkrētā cilvēka likteni. Cik daudz māju paliek bez saimnieka…

  • Plānojami arī kredīta ņemšana un būvniecības plānošana, pārcelšanās (Jurģu) laika izvēle.
  • Mājas izturība un drošība lielā mērā atkarīga no tās fundamenta. Lai arī cik skaista un brīnišķīga māja neizskatītos, ja pamati ielikti šķībi greizi un nepareizi, ilgstošā laika posmā fasādes sienas var plaisāt un čiku grabu no visas būves vien var sanākt. Ne mazāk svarīgi ir samērot mājas pirmsākumu ar konkrētā cilvēka likteni. Cik daudz māju paliek bez saimnieka…
  • Plānojami arī kredīta ņemšana un būvniecības plānošana, pārcelšanās (Jurģu) laika izvēle.

Būvniecības pamatakmens ielikšana/ Jurģi

ANKETA 

Pirkt – 230 euro

 

Māja ar skatu debesīs

Māju būvētājiem vasara ir karsts laiks. Jauni ciemati aug kā sēnes, cilvēki izķer jaunos projektus. Reti kurš pievērš uzmanību tādam “sīkumam”, kā izvēlēties tik svarīgam brīdim kā ēkas būvēšanai labvēlīgāko laiku. Valda uzskats: jābūvē tad, kad ir nauda.

Piedāvāju astrologa ieskatu pašos būvniecības pamatos. Varbūt tas kādam palīdzēs ielikt arī savas mājas pamatus ilgākam mūžam. Ne velti mūsu senči, būvējot ēkas, pieturējās pie vērtīgām atziņām. Tās savā darbā izmanto arī astrologi.

Minūtes precizitātes nozīme

Izbrīnu raisa senās ēkas, kas nokalpojušas simts un vairāk gadu un joprojām sekmīgi pilda savas funkcijas. Slavējama ir seno meistaru aroda prasme. Tomēr daudzas no tām, arī prasmīgu meistaru darinātas, nav izturējušas laika pārbaudi – tās vairākkārt pārbūvētas, dedzinātas, postītas un galu galā nojauktas. Vaina visdrīzāk slēpjas nevis meistaru darbā, bet nepareizā būvniecības laika izvēlē. Izvēloties katrai mājai un tās īpašniekam piemērotāko būvniecības brīdi, var ievērojami iespaidot mājas likteni. Astroloģijā liela nozīme ir laika cikliem, laika sprīdim un līdz minūtei precīzam laika brīdim. Arī būvniecībai tāpat kā jebkurai citai darbībai ir labvēlīgi, neitrāli un nelabvēlīgi laiki.

Māja, pirmkārt, saistās ar kaut ko noturīgu, noteiktu un stabilu konstrukciju, struktūru, tādēļ mājas būvniecībā nevar apiet Saturna atrašanos debesjumā. Šī planēta, atrodoties Vēža zīmē līdz 2005. gada jūlijam, pāris gadus būvniecībai bija nedraudzīga. Šajā laikā cilvēki faktiski pirka savus sapņus, trauslas ģimenes ligzdiņas, nevis stabilas un ilgam mūžam paredzētas mājas. Kā apstiprina eksperti, būvniecībā plauka un zēla lētu un ātri uzslienamu ēku celtniecības bums. Daudzi jau uzreiz pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā saskārās ar plaisām sienās, plānajām sienām, lūpošo apmetumu u. tml. Diemžēl rūgtos augļus baudīsim vēl ilgi, kad gadu gaitā vienai pēc otras ēkām atklāsies vārgās vietas. Ne vienmēr vainojami meistari, ne vienmēr bijuši slikti izmantotie materiāli. Laiks tāds!

Līdz pat 2007. gada 2. septembrim Saturns uzturēsies Lauvas zīmē. Situācija lēnītēm mainās uz labo pusi, lai arī šis periods nesola būvniecībai zelta laikus. Cilvēki vairāk būs pakļauti skaistuma untumam. “Galvenais, lai būtu plaši un šiki!” domās jauno māju pasūtītāji. Nekas, ka dārgi, pāri saviem līdzekļiem, ka iespējas var pārsprāgt kā ziepju burbuļi.

Situāciju krietni izlīdzina lielu un nozīmīgu pasākumu aizgādnis Jupiters, kurš šā gada nogalē (24. novembrī) ieies sev ļoti labvēlīgajā Strēlnieka zīmē. Tas nozīmē, ka nākamais pavasaris ēku būvēšanai būs daudz piemērotāks.

Ko darīt cilvēkiem, kurus termiņi un kredīti “spiež” jau šogad uzsākt privātmājas būvniecību?

Pirmkārt, jāņem vērā vienkāršas pamatlietas, kuras kā svarīgas atzinuši jau mūsu senči. Piemēram, nesmādējiet rīkstnieku pakalpojumus. Mēģiniet uzzināt apbūves gabala priekšvēsturi: kas agrāk ir atradies zemes robežās, kāds liktenis ir skāris tuvumā esošās ēkas, kas noticis ar saimniekiem. Varbūt ar šo vietu saistās kādi seni vietējo iedzīvotāju ticējumi vai paražas? Tās nav tikai vecu sievu pļāpas, tās var būtiski ietekmēt mājas turpmāko likteni.

Otrkārt, ļoti atbildīgs un svarīgs ir pamatakmens ielikšanas brīdis, tas saistās ar zināmiem noteikumiem un rituāliem.

Tieši šis svarīgais brīdis ir rūpīgi jāizvēlas, jāsagaida un to nekādi nedrīkst mākslīgi paātrināt. Šajā jautājumā savu artavu var dot astrologs (skat. veiksmīgas dienas pamatakmens ielikšanai), kurš samēro vispārējo zvaigžņu stāvokli, piemēram, Mēness fāzes, Saturna, Jupitera u. c. planētu kustību un savstarpējo (ne)sadarbību debesīs ar konkrētās mājas saimnieka vajadzībām un iespējām.

Speciālistu vai pašu izvēlēto laiku, kad pamatos tiek ielikts pirmais pamatakmens, ieteicams padarīt par svinīgu brīdi, uz kuru sapulcējas visa ģimene, tiek sarīkots svētku galds vai veiktas kādas citas konkrētajai ģimenei īpašos brīžos raksturīgas paražas.

Mūsu senči uzskatīja, ka pamatakmeni nav vēlams likt virs vecas ugunskura vietas. Tas piesaistītu ugunsnelaimes. Izsenis latvieši atturējās pamatos iebūvēt dzelzi, kas mājas īpašniekiem draudētu ar trūkumu un raizēm. Savukārt pamatos ielikta sudraba vai zelta monēta tika uzskatīta kā laba zīme.

Pamatakmeni vislabāk ielikt gruntsgabala ziemeļaustrumu pusē, turpinot austrumu, pēc tam dienvidaustrumu, dienvidu, dienvidrietumu, rietumu, ziemeļrietumu un ziemeļu virzienā, bet darbs jānobeidz tur, kur tas tika iesākts – ziemeļaustrumos. Pareizāk būtu, ja būves plānā un uz gruntsgabala iezīmētu četras debespuses un būves sienas nebūvētu slīpi pret šīm četrām debespusēm. Uzskata, ka vispareizākā ieejas durvju vieta ir ēkas vidū rietumos vai ziemeļos. Savukārt dzīvojamās ēkas vidū senči ieteica iekārtot lūgšanu vietu vai īpašu istabiņu svētsvinīgiem brīžiem, meditācijai un nopietniem dzimtas saietiem.

Astrologi.lv Veiksmīgo dienu plānotāja Sadaļā MANS NAMS var uzzināt labvēlīgākos laikus labiekārtošanā, remontā, meža darbos. saimniecībā un mājokļa uzkopšanā. Veiksmīgo dienu plānotājs