Jaunrades astrologs, numerologs 

Katra cilvēka astroloģiskajā kartē ir biznesa solījums. Var un vai vajag iet uzņēmējdarbībā. Un ja vajag – tad kādā veidā. Un vēl arī – kad tas būtu jādara.

Astrologs var tieši pateikt vai cilvēks ir vadītājs, padotais, administrators vai eksperts, padomnieks.

Vēl ir svarīgi apzināties kādā veidā pelnīt iztiku un kas ir lielākais dzīves uzdevums, aicinājuma darbs.

Tikpat svarīgi ir vai cilvēkam labāk darboties savā uzņēmumā vai attīstīt kopdarbību, vai darboties valsts sektorā, vai sabiedriskajās organizācijās.

Dižķibele ir paveikusi lielu lietu: nonākot grūtību varā, cilvēki sākuši domāt par tādu darbības virzienu, kas ne tikai nestu naudu, bet būtu saskaņā ar individuālām spējām, patikšanām un iespējām.

Kā ļoti pozitīvu tendenci saskatu, ka aktivizējušies ideju cilvēki, kas meklē jaunus  risinājumus.

Ātrās peļņas laiks ir beidzies, turpmākos gadus veiksmi pavadīs tālredzīgas stratēģijas izstrādātājus.

Talkā var nākt astrologs!

 Sīkāk par citiem personīgiem jautājumiem. 

 

PROFESIJAS IZVĒLES ASTROLOĢIJA

Tēma – kādu izglītības un profesijas ceļu izvēlēties, lai būtu saskaņā ar sevi.

Profesija sakņojas cilvēka raksturā – planētu stāvoklī noteiktā pozīcijā kā tādām un vienai pret otru. Ļoti svarīgi ir zināt tieši savu dzimšanas laiku, jo tā ir atslēga uz zināšanām kā planētu enerģijas saaužas ar konkrētām dzīves sfērām.

Astroloģijā profesijas izvēle ir viens no centrālajiem jautājumiem. Lielisks palīgs ir arī numeorloģija, kas “ierāmē” cilvēka profesijas izvēli pēc noteiktu skaitļu klātbūtnes viņa Numeroloģiskajā kodā.

Svarīgi! Mūsdienās reti kurš nostrādā vienā profesijā visu mūžu, tādēļ svarīgi apzināties, ka mainoties dzīves cikliem (astrologs var pateikt šos punktus) var mainīties arī intereses, rasties jauni profesionāli izaicinājumi. Bieži vien jārunāir nevis par profesiju , bet par nodarbēm, kvalitātēm.Būtiski, ka daudzas profesijas ir sasintezētas no vairākam pamatprofesijām. To visu var apzināt sarunā ar astrologu. Radošs process.