Biznesas astrologa – numerologa konsultācijas

 

JAUNRADE UN KRĪZES RISINĀJUMI, BIZNESS UN SUPERLAIKU IZVĒLE

Mana astroloģijas konsultāciju izpratne palīdz efektīgi un visaptveroši atrisināt Tavas dzīves svarīgākos jautājumus. Un, galvenais, es sapratīšu Tevi un redzēšu Tavas dzīves likumsakarības. Apvienojot ar Laika izpratni un astro cilpām, no tā iegūšu Tavas dzīves nākotnes scenārijus jeb astroprognozes! Konsultēju jautājumos, kuros esmu kompetents: ir attiecīga izglītība, ilgstoša prakse, veikti pētījumi. Katra cilvēka astrokartē ir biznesa solījums.
Var un vai vajag iet uzņēmējdarbībā? Un ja vajag – tad kādā veidā?! Un vēl – kad tas būtu jādara?
Tikai profesionāls astrologs var atbildēt uz visiem šiem jautājumiem, kā arī tieši pateikt vai cilvēks ir vadītājs, padotais, administrators vai eksperts, padomnieks. Svarīgi ir vai cilvēkam labāk darboties savā uzņēmumā vai attīstīt kopdarbību, vai darboties valsts sektorā, vai sabiedriskajās organizācijās.

Astrologs Kristaps Baņķis uzskata, ka astroloģija un “debesu valstība” nav nopērkama, tā ir kā radoša un reizē zinātniska darbības sintēze, kas kā rīks (laba astrologa izpildījumā) var palīzēt konkrētajai personai sasniegt arī biznesā  konkrētus mērķus. Tajā pat laikā uzņēmējiem ir pašiem izdevīgi ATBALSTĪT šo radošo sfēru, kuras pielietojums maina karmas ritējumu, tieši tādēļ es kā astrologs esmu radījis uzņēmējdarbībai un valstij akceptējamu formātu – savu uzņēmumu – kurā finanšu ieguldījums Tev, uzņēmēj, caur sava biznesa analīzi un prognozi ļauj astroloģijai attīstīties manā izpildījumā sabiedriskās prognozēs, izglītojošos materiālos un daudzos citos veidos.
Faktiski Tava biznesa analīzes apmaksa ir ieguldījums manis veiktā stroloģijas iepsēju attīstīšanā un popularizēšanā. Nauda seko idejai. Tieši tādēļ  Tev ir iespēja atbalstīt vienu no visu laiku specīgākajām un viedākajām senzinātnēm, kuru man ir tas gods un laime pārvaldīt un turpināt pilnveidot modernajā laikmetā. Manā izpaildījumā tas ir pasaules līmeņa radoši, moderni un astroklasikā sakņoti!

Iegādājoties un apmaksājot kādu no zemāk minētajiem un savai vajadzībai atbilstošiem pakalpojumiem, Tu reizē arī atbalsti astroloģijas zinātnes attīstību.

Bez tā, ka būsi atrisinājis ar astro palīdzību gana ātri un gudri sevi nomokošus  vai neskaidrus jautājumus, Tu ar savu finansējumu būsi izdarījis reizē arī svētīgu darbu – atbalstījis noderīgas zinātnes attīstību, kas atrodas uz sliekšņa starp garīgo un zinātbnisko, ietverot abus spārnus. Vēl vairāk – veicinājis astrologa-numerologa iespējas izglītot sabiedrību un pacelt kopējo zināšanu līmeni, kas starp citu, arī tevi atveda līdz manai praksei.

Ieguldi astroloģijā un tas atmaksāsies, jo astroloģija pārvalda LAIKU, bet laiku tiešā veidā nenopirkt!

Galvenokārt konsultēju on-line sazvanoties. Lielbiznesa jautājumos dodos pie klientiem.
Sīkāk par citiem personīgiem – nebiznesa – jautājumiem. 

Sadarbības sākums ar astrologu 

Par biznesa konsultācijām tiek uzskatīti visi jautājumi, kas saistās ar uzņēmējdarbību, naudas pelnīšanu un jaunu finanšu iespēju meklējumiem. Kā arī šajā kategorjā ietilpst mediju vadītāju un īpašnieku, augsta līmeņa vadītāju, sabiedrisko procesu ietekmētāju, politiķu konsultācijas.

Biznesa jautājumu pieteikumam jāiesūta anketa.

PIETEIKUMA ANKETA

 

Garantēju konfidencialitāti un “publisku imunitāti”!

Lielāku sadarbību uzsākšanai iesakam iegādāties konsultāciju “Biznesa konsultācijas astrosadarbības vadlīnijas”, lai 1 h klātienē vai telefoniski izrunātu visas biznesa vajadzības un apzināta astrologa iespējas tās atrisināt, izcenojumus, vajadzīgo laiku un termiņus.
Sadarbības aizsākumam piedāvāju 2 variantus (maksa vienāda) konsultācijai ar astrologu:
1. ilgstošas sadarbības vadlīnijas, astrologa metožu iepazīšana un piemērošana konkrētam biznesam, astrologa un lielbiznesa mijiedarbības izvērtējums; faktiski – iepazīšanās ar iespējām.
2. Mazā biznesa jautājumi, uzņēmēja biznesa kods astro vērtējumā un piemērotās darbības sfēras.

1. Biznesa konsultāciju/ VIP sadarbības vadlīnijas

Lai saprastu astrologa iespējas Tavu biznesa jautājumu risinājumam, Tev piemērota šī konsultācija.  Pēc iesūtītajiem dzimšanas datiem astrologs palīdzēs apzināt plašākai risināšanai vajadzīgās tēmas. Šāda konsultācija nesniedz jau gatavas atbildes, bet apzina tēmu loku un sadarbības iespējamo formātu.
Maksāts – astro datu sagatavošanas laiks  un 1h saruna.

2. Biznesa koda konceptuāla analīze 

Palīdzēšana konceptuālu lēmumu pieņemšanā, Tava biznesa koda izvērtēšana, mazā biznesa veida pamatanalīze. Vai biznesa vide ir raksturam, karmai, izaugsmei vajadzīgs? Ieteicamās biznesa formas un iespējas astro skatījumā. Potenciālie virzieni un veidi. Laika periodi, kad “mesties biznesā”. Vai vajadzīgs dibināt uzņēmumu vai palikt darbā? Neietilpst konkrēta biznesa veida detalizēta analīze, projekta virzīšana un tā panākumu prognozēšana.

Lielā biznesakonsultācija

Standarta maksa par lielā biznesa jautājumiem pēc iepazīšanās konsultācijas.

VIP personu konsultācija

Lieliem cilvēkiem nav mazu jautājumu! Standarta stundas likme par VIP konsultācijām – ar mediju, augsta līmeņa vadītājiem, sabiedrisko procesu ietekmētājiem, politiķiem – arī par viņu privātiem jautājumiem.

Konkrēti biznesa jautājumi ar atbildi – Jā/Nē!

Ja Tev ir tikai viens vai daži jautājumi, ko vari uzdoti tā, lai Tevi pašu apmierinātu atbildē Jā vai Nē, tad šis konsultāciju veids ir tieši priekš Tevis.
Nē ir Nē! Jā – nenozīmē par visu Jā, bet tikai par to, ko jautāji. Tādēļ atbildot Jā, vienmēr būs astrologa izteikti ierobežojumi vai papildus aktivizējama darbība.

Jautājumi attiecināmi uz tuvāko nākotni – ar izpildi 3 mēnešu laika posmā. Vislabāk, ja jautājums ir vienkāršs un sākas ar Vai… (….pirkt auto; …sadarboties ar draugu, .. doties uz ārzemēm; … pieņemt piedāvājumu, … tagad mainīt darbu, …vai piedāvājums, ko man izsaka ir man vajadzīgs; uml.). Jautājumi ir iespējami par jebkuru tēmu, saņemot gala rezultātā atbildi Jā vai Nē.
Centies neveidot jautājumus nolieguma formā, piemēram, vai man nevajag mainīt darbu!? To var pajautāt: vai šobrīd ir piemērotākais laiks mainīt darbu? 

1 biznesa, finanšu jautājums – 250eur. + 100eur katrs nākamais jautājums.

Uzraksti e-pastā dzimšanas datus un laiku, precīzo jautājumu (-us), saņemsi SIA kontu naudas iemaksai un max 7 dienu laikā – atbildi!

 

Dažādu konsultāciju iespējas

Cena atkarīga no jautājumu plašuma, dziļuma un iesaistītajām personām, pamatā tas tiek apspriests iepazīšanās vadlīniju konsultācijā vai sazinoties ar astrologu.
Iespējama man izdevīga pilnīga vai daļēja bartersadarbība.
Galējā cena – pēc visu faktoru izvērtēšanas. Norēķini ar/bez PVN.  

Mazā biznesa konsultācija

 • Biznesa kods (uzsākšana) par personu + virzieni: 350 eur/1h
 • Mazā biznesa jaunprojekts, start-up: situācijas izvērtēšana un labākā risinājuma piedāvāšana + superlaiki vajadzīgajam periodam: no 500 eur
 • Biznesa sadarbības turpinājums esošā projekta ietvaros – no 350 eur
 • 1 – 3 sadarbības partneru, investoru izvērtējums – 350 eur
 • Problēmsituācija, SIA izvērtēšana un risinājumi – no 500 eur

Lielā biznesa konsultācija

Uzņēmumiem virs 250 000 apgrozījuma, vairāk nekā 2 īpašnieki vai vairāk nekā 2 uzņēmumi vai 1 lieluzņēmums, vairāk kā 3 veikali.

 • Biznesa kods (uzsākšana) par personu + virzieni: 500 eur/1h
 • Lielā biznesa jaunprojekts, start-up: situācijas izvērtēšana un labākā risinājuma piedāvāšana + superlaiki vajadzīgajam periodam: no 750 eur
 • Biznesa sadarbības turpinājums esošā projekta ietvaros, piemēram, partneru izvērtēšana, jauni laika periodi: no 500 eur
 • 1 – 3 sadarbības partneru, investoru izvērtējums – 500 eur
 • Problēmsituācija esošajā biznesā, SIA darbības izvērtēšana un risinājumi – no 750 eur

Biznesa konsultācijas astropakete uzņēmējdarbības sakārtošanai: esošo SIA analīze, sadarbības partneru izvērtēšana, sarēžģīto jautājumu risināšanai, vājāko punktu atrašanai un risinājumu piemeklēšanai, cikliskuma izpratne, turpmākās plānošanas izstrāde. Uzņēmumiem līdz 1 mlj apgr. – eur 3500 +pvn par astropaketi ar 5 sadarbības reizēm (izpēte notiek ārpus tikšanās). Uzņēmumiem virs 1 mlj apgroz – eur 5 000

VIP personu konsultācija

Mediju, augsta līmeņa vadītāju, sabiedrisko procesu ietekmētāju, politiķu konsultācijas ir pielīdzināmas “lielā biznesa” konsultācijas pakalpojumam.
No 500 eur jauni projekti un personas koda izvērtējums.
Problēmsituācijas no 750 eur  + papildus superlaiki risinājumam.

Lielpirkumi un lielpārdošana – PIRKT un PĀRDOT Happy family at home. Real estate and construction concept.

Uz mērķi – veiksmīgu pārdošanu, pirkšanu, konkrētiem panākumiem – orientētas konsultācijas: pamatcena 500 eur  par sākotnējo laika patēriņu + atrunāti apt. 1% apmaksa no veiksmīga iznākuma noteiktā termiņā (slēdzam līgumsaistības). Daudzie piemēri rāda, ka manas zināšans un ieguldīta enerģija palīdz pārdot pat līdz šim nerealizētus projektus, īpašumus.

 

TAVAS SUPERVIETAS PASAULĒ – ePAKALPOJUMS
CEĻOTĀJIEM UN LABĀKĀS VALSTS/PILSĒTAS MEKLĒTĀJIEM

Pakalpojums ir pieejams www.astrologs.lv large_bH_t4EWTbgg81Jd6XeidwXY1AvdK_Stb4JR2CzvSB7w

 

Tavi Superlaiki un Nedienas 3 mēnešiem

astrolaiku_Banner2 2

Superlaiku ievērošana ir veiksmes ceļš
Tavu un planētu ciklu ievērošana – ceļavējš  

Jauna iespēja, kas izkristalizējusies no klientu vajadzības pārredzēt uzreiz ilgāku periodu un 3 mēneši ir pilnīgi pietiekams pārskatāms periods, kurā var prognozēt savas ieceres un darbības. Rezultātā saņemsi 3 mēnešu kalendāru ar manām atzīmēm, kuras ir veiksmīgākās un kuras ir neveiksmīgākās dienas, kā arī veiksmīgo dienu Superlaikus. Tos varēsi izmantot plānojot lielākus darbus, kārtojot svarīgus jautājumus. Tas viss individuāli pēc Taviem datiem. Bonusā saņemsi PDF ar trīs mēnešu perioda katras dienas individuālajiem astroluksoforiem un pamācību kā to lietot. Tie noderēs ikdienas plānošanai, lai katru dienu redzētu tās aktīvo laiku.
Biznesa kalendārs ietver: 1) individuāli labās dienas un nedienas un superlaikus, 2) īpašas norādes par biznesam derīgiem superlaikiem.
Tev jāiesūta vārds, uzvārds, dzimšanas dati un plkst laiks, dzimšanas vieta. Norādi savas vajadzības un plānotos darbus (paša iecerēto izpildes laika variantu), lai arī par tiem varu izdarīt atzīmes kalendārā. Materiāls tiks sagatavots 20 dienu laikā.

Biznesa Superlaiki un Nelaiki 3 mēnešiem

Personīgi + vienam uzņēmumam.

ANKETA 

Pirkt – 390 euro

 

Skaitļu, burtu tabula  – numerologa padoms

1 skaitli

Saņem tabulu un pielietojuma padomus un veiksmīgi visu ciparo!
Zilajā infoboksā vari skatīt ieguvuma paraugu. Papildus vari iesūtīt 3 skaitļus vai nosaukumus, kurus izvērtēšu vai tie Tev der- neder – ko vajadzētu.

Skaitļi visai dzīvei

ANKETA Labvēlīgie, nelabvēlīgie un karmiskie skaitļi un ciparu kombinācijas 0-100. Labvēlīgie un spriedzes burti latviešu un latīņu alfabētā – noder ikdienā, mājoklim, auto, tālrunim, sportā, biznesā.
Trīs variantu vērtējums: der, neder, ko vajadzētu!
Ģimenei: 2 pieaugušie + 1 bērns = 500 eur. 

Neklātienes e-Konsultācijas

 • Sagatavo anketas informāciju un apmaksā pakalpojumu.
 • Iesūti anketu un norādi, ka veikta apmaksa.
 • Līdz 14 darba dienu laikā saņemsi atbildi e-pastā

Uzņēmuma dibināšanas precīza datuma un laika noteikšana
+ uzņēmuma nosaukuma atlase.

Vēlamais dibināšanas laiks 3 mēnešu periodā. Ar sniegto atbildi – datumu – saprot brīdi, kad uzņēmums reģistrēts UR un apliecībā parādās šis datums.

Strādāju ar īpašnieku noteiktu laika periodu un sniedzu tajā labāko datumu. Ja vēlas izvērstu analīzi vai vispār vajag dibināt uzņēmumu, kad labāk to darīt, vai izvēlēts atbilstošākais biznesa virziens, tad vajadzīga klātienes konsultācija par šo jautājumu + pēc tam, ja vajadzīgs, var noteikt vislabāko datumu par papildus samaksu.

Uzņēmuma dibināšanas horoskops tiek saskaņots ar oficiālā īpašnieka horoskopu.

Datuma izvēli salīdzinu ar personīgi uzņēmējam parocīgu un labu instrumetu, tādēļ primāri svarīgs ir uzņēmēja paša horoskops. Līdzībās runājot, ar labu instrumentu jāprot arī strādāt, jāizlasa “instrukcija”, ko sekmīgāk izdarīt klātienē – biznesa konsultācijā.

Kā trešais pēc svarīguma parametrs ir uzņēmuma nosaukums, lai tas skaitļu vibrācijās (katram burtam atbilst noteikts skaitlis) veicinātu izvēlētā biznesa attīstību. Nosaukumu atlasu no piedāvātajiem variantiem. Uzņēmumam tas ir tikpat svarīgi kā cilvēkam vārds.

KB uzņēmuma dibināšanas pētījums ar LIETIŠĶO DIENU

UZŅĒMUMA DIBINĀŠANA
Precīzs datums un laiks + uzņēmuma nosaukuma atlase.

ANKETA 

Pirkt – 250 euro

 

 

Būvniecības pamatakmens ielikšana/ Jurģi

Ar Pamatakmens ielikšanu saprot ZA stūrī ieliktu simbolisku vai pamatīgu fundamentu (akmeni), ko var papildināt pēc saviem ieskatiem ar kapsulu un vēstījumu, kā arī mājas plāniem atbilstošu svinīgu pasākumu. Reālo visu pamatu ieliksānu var veikt citā laikā.

Astrologs noteiks šo svinīgo brīdi, kas ir visa mājokļa pamatu pamats.

Ar atbildi saprot labvēlīgā datuma un precīza laika noteikšanu, kas iir vislabākais personai un mājoklim.

Datumu atlasi astrologs veic 3 mēnešu intervālam, no klienta noliktā izvēles perioda. Ja vēlas ilgākā termiņā, tad jāpiemaksā EUR 25 par katriem 3 mēnešiem.

Mājas izturība un drošība lielā mērā atkarīga no tās fundamenta. Lai arī cik skaista un brīnišķīga māja neizskatītos, ja pamati ielikti šķībi greizi un nepareizi, ilgstošā laika posmā fasādes sienas var plaisāt un čiku grabu no visas būves vien var sanākt. Ne mazāk svarīgi ir samērot mājas pirmsākumu ar konkrētā cilvēka likteni. Cik daudz māju paliek bez saimnieka…

 • Plānojami arī kredīta ņemšana un būvniecības plānošana, pārcelšanās (Jurģu) laika izvēle.
 • Mājas izturība un drošība lielā mērā atkarīga no tās fundamenta. Lai arī cik skaista un brīnišķīga māja neizskatītos, ja pamati ielikti šķībi greizi un nepareizi, ilgstošā laika posmā fasādes sienas var plaisāt un čiku grabu no visas būves vien var sanākt. Ne mazāk svarīgi ir samērot mājas pirmsākumu ar konkrētā cilvēka likteni. Cik daudz māju paliek bez saimnieka…
 • Plānojami arī kredīta ņemšana un būvniecības plānošana, pārcelšanās (Jurģu) laika izvēle.

Būvniecības pamatakmens ielikšana/ Jurģi

ANKETA 

Pirkt – 250 euro