Raksts • 15.01.2019

#astrobizness un planētu spēks

#astrobizness un planētu spēks

Uz biznesu tieši attiecināmu planētu cilpas un atrašanās noteiktās Zodiaka zīmēs būtiski ietekmē uzņēmējdarbības vidi – iespējas, attīstību un krīzes.

Pirmkārt, svarīgi saprast planētu kustību – vai tās iet savu ierasto gaitu, tādējādi pildot savu “normālo” ietekmi uz procesiem vai arī met cilpu – no Zemes raugoties virzās šķietamā atpakaļgaitā – Retrogrādi.

Astrologs Kristaps Baņķis labākai sapratnei ar astroloģiju nesaistītiem cilvēkiem devis šīm planētu cilpām nosaukumus: #Dižčiks #Biznesa tukšgaita utt.

Īsumā un vienkārši, planētu cilpa nozīmē, ka traucēta tās “normāla” darbība, ka tā ierastajām sfērām “ pagriež muguru”, nenotiek biznesa izaugsme uz vidi – pa horizontāli – bet pa vertikāli – sakārtojas, padziļinās, pārkārtojas, projektējas; kas neņem to vērā un turpina virzīties ar apstiprinātiem lēmumiem, darbībām biznesā uz priekšu, tas no esošā Retrogrāda perioda veido nākotnes vektoru, kas nesīs problēmas, kļūdas, šķietami negaidītas spriedzes pilnas pārmaiņas.

Sporta terminologija retro ir ka treniņš, bet normālais ritms ka sacensības konkurence.

Katrai planētai ir savs cikls, jo ātrāk planēta apriņķo Zodiaku, jo biežāki tai būs Retrogrādi periodi.

Visu planētu ciklus vienuviet var iegūt ik gadējā Dižčika kalendārā.

Otrkārt, svarīga ir planētas atrašanās Zodiaka zīmē, kas nosakas planētas darbības, ietekmes un izpausmes stilu, kā arī sfēras, nozares, ko tā ietekmēs.

Visu planētu atrašanās Zodiaka zīmēs var izsekot ASTRO VIP sadaļā Dienas astro fons.

Vai uzzināt – Tavs Mēness plānotājs.

Treškārt, svarīga ir planētu sasvtarpējā mijiedarbība jeb planētu aspekti kā to sauc astroloģijā. Planētas mijiedarbojoties veido spriedzes vai harmonijas vidi. Proti, ja noteiktajā laikā ir bijusi harmoniska mijiedarbība un uzņēmējs šajā laikā ir paveicis svarīgu pirkumu, tas kalpos daudz lietderīgāk un ilgāk nekā tieši šāds pats pirkums planētu spriedzes aspektos.

Visu planētu mijiedarbības apkopojumu var izsekot ASTRO VIP Dienas luksoforā.

Ceturtkārt, pakārtoti iepriekš minētajiem trim punktiem, jānoskaidro kā aktuālās planētas debesīs mijiedarbībā ietekmē konkrēto uzņēmēju (viņa horoskopa planētu stāvokli).

To palīdz noteikt ASTRO VIP Individuālā Mēness kalendāra sadaļa.

Ne mazāk svarīgi ir sadarbībā ar astrologu noteikt šādu ietekmi arī firmai un tās horoskopam.

Piektkārt, aktuālās planētas cikliski virzoties, katra cilvēka horoskopā kādā no 12 sektoriem pavada noteiktu un katram individuāli atšķirīgu (to nosaka piedzimšanas brīdis) laiku. Tādējādi aktivizējot iespējas tieši šajā sfērā. Piemēram, atpūtai paredzētā periodā būs grūti un nevajadzīgi attīstīt biznesu, jo visa enerģija veltāma tam paredzētajam – atpūtai. Ja to neņem vērā, pēc laika draud “izdegšana” un arī šajā laikā paveiktajam izrādās nav bijusi īsti jēga. Bizness.lv piedāvā šādu planētu sfēru uzskaitījumu un norāda, kādas planētas kādā laika posmā to aktivizē.

Svarīgi! Uzņēmējam sadarbībā ar astrologu jānoskaidro sava horoskopa potenciāls un Solījums uzņēmējdarbībā. Jo neviens labvēlīgs aktuālo planētu stāvoklis ilgtermiņā nevar dot augļus, ja cilvēks strādā sev nepiemērotā virzienā un veidā.

 

Planētu cilpas

Merkurs = #Dižčiks = 3x gadā

Venera = 1x gadā

Marss = #biznesatukšgaita = 1x gadā

Saturns = #RetroSaturns = 1x gadā

 Jupiters = #RetroJupiters = 1x gadā

Saimnieciskā, komunikācijā un komercdarbībā ar īstermiņa ietekmi lieliski izjūtam Merkura cilpas. Planētai ir 1 gada cikls. No tās rodas #Dižčiks laiks. Ko RetroMerkurs nozīmē uzņēmējam

Veneras cikls ir 1 gads un tās cilpas vispirms ietekmē attiecības, partnerību, gaumes jautājumus, stila priekšmetus, mākslas pasauli. Šās plānetas cilpas var skart ģimenes biznesu un vairāk skaistuma un modes industrijā strādājošos.

Uzņēmējdarbības stilu, darbības apjomus un veidus būtiski ietekmē Marss ar 2,5 gadu cikli.

Marsa cilpu laikā sabiedrībā vērojama piesardzība un apdomība lēmumu pieņemšanā un turpmākajā rīcībā. Jāievēro vēss prāts un pacietības mērs, jo jebkura agresija tiek vērsta pret to, no kā izrietējusi.

Uzvedība kļūst savdabīga, reizēm dīvaina un nesaprotama.

Rodas vainas sajūta par pagātnē izdarīto, tādejādi bremzējot šā brīža rīcību. Laiks spiež atgriezties pie iesāktajiem, nepadarītajiem darbiem, bet jau ar citu pieeju.

Jāpievērš uzmanība, rīkojoties ar tehniku vai kustīgiem mehānismiem.

Tehnika atsakās darboties, bojājas. Nav ieteicams remontēt, jo tik un tā, kad Marss uzsāks direkto kustību, uzpeldēs nesalabotās lietas.

Pozitīvās iezīmes: atteikšanās no tā, kas novecojis; tiek pabeigti agrāk iesāktie darbi; iepriekš iesāktie darbi tiek izskatīti caur citu skatu punktu; atgriešanās pie senām idejām; Izcils laiks treniņiem.

Negatīvās iezīmes: palēninās visi procesi; izvirzītajiem mērķiem nepietiek enerģijas; bojājas automašīnas, tehnika; problēmas aug lielumā kā sniega bumba; liek nodarboties ar to, kas nebija ieplānots; rodas aizkaitinājums un dusmas; apātija; neapmierinātība ar sevi un apkārtējiem; tiek atsaukti atmiņā senie aizvainojumi; aktivizējas konkurenti un nedraugi; ceļojumos rodas problēmas ar transportu; zaudētas tiesas prāvas; šķēršļi uzsākot jaunu biznesu, darījumus; iekārtojoties jaunā darba vietā, darbs ātri var tikt uzteikts; remonts un celtniecība ievelkas.

Visu planētu cikliem var izsekot kā ASTRO VIP sadaļā Dienas astro fons.