Prognoze • 06.02.2017

Saturna un Jupitera mijiedarbība

Saturna un Jupitera mijiedarbība

 

Saturns (sakārtotājs, ierobežotājs, ņēmējs) skatāms mijiedarbībā ar Jupiteru (devējs, lielums, veiksme).

Saturns – simboliskā “Taisnīguma un spaidu ministrija”.

Jupiters – simboliskā “Iespēju un attīstības ministrija”.

Abas kopā ir atbildīgas par izaugsmi, tik katrai ir sava metode.

Jupiteram – (karmas) burkāns; Saturnam – (karmas) pātaga. Maldīgi ir uzskatīt, ka ar Saturnu saistāms tikai kaut kas slikts, bet ar Jupiteru – tikai labs. Jupiters bieži vien kā debesu raugs var uzraudzēt arī daudz un lielas nepatikšanas, bet Saturns kā precīza adata var stabili sadiegt pat mikroskopiskas nepilnības.

Individuāli Saturna un Jupitera ietekme ir atkarīga no šo planētu stāvokļa/spēka/(dis)harmonijas horoskopā. Kā arī cikliski, kā šībrīža Saturns un Jupiters mijiedarbojas ar Tava horoskopa simbolisko Saturna un Jupitera stāvokli.

Saturna cikls ir 29,54 gadi cauri visam Zodiakam jeb vidēji 2,5 gadi vienā Zodiaka zīmē. Tā kā cilvēka horoskopā kāda joma var izstiepties pat pa 3 zodiaka zīmēm, tad bieži vien uz jautājumu, cik ilgi vēl šīs grūtības, nākas atbildēt nevis par mēnešiem, bet gadiem…

Jupitera cikls cauri visam Zodiakam ir 12 gadu jeb aptuveni vienu gadu katrā Zodiaka zīmē.

Līdz ar to veidojas interesantas kombinācijas, skatot tikai šī planētu pāra savstarpēju mijiedarbību, kas projicēsies uz sabiedriski politiskajiem, ekonomiskajiem procesiem un katra individuālo biznesa vidi.

tabula 1 jupiters saturns

Harmoniskā un Spriedzes planētu stāvokļa ietekme ir vismaz pāris dienu pirms un pēc precīzā laika.tabula 2 jupiters saturns

Autors Kristaps Baņķis

Sertificēta astrologa, numerologa profesionālā darbība, izglītība un sasniegumi. Uzzini vairāk