Prognoze • 22.11.2016

Finanšu kalendāri 2017.

Finanšu kalendāri 2017.

Naudas vairošanas, Biznesa veiksmes un sekmīgo darbu plānošanas kalendāri pēc Planētu, Saules, Mēness cikla un numeroloģijas zinībām. 

Astrologi.lv un numerologi.lv piedāvā šādu kalendāru izvēles komplektu, kas palīdzēs ģimenes labklājības vairošanai un uzņēmējdarbībā.

Latvju dainas par naudu.

Tavs Mēness plānotājs

Iegādājams grāmatu tīklos un pie autora.

Pilns Saules un Mēness cikla atspoguļojums.

Individuāli – numeroloģiskais Personālais gads, mēnesis, dienas – lai saprastu personīgo gada plānu un konkrētas nodarbes katrai dienai.

Diennakts enerģētika – planētu savstarpējā mijiedarbība dienas ceturkšņos (0-6-12-18-24), rādot harmoniju vai disharmoniju tajos.

Planētu cilpas un ingresijas – atkarībā no planētu atrašanos Zodiaka zīmēs ir atkarīgs laika enerģētiskais fons un uzdevumi “no augšas”.

Labākās gada dienas biznesam, līgumiem, finanšu norunām u. tml.

Sīkāk par plānotāju.

Biznesa cilpu kalendārs

Kalendārs, kas atklāj Tukšos (čika) laikus un planētu ciklisko dabu.

Zināt planētu cilpas visam gadam – nozīme laikus ieplānot vēlamās darbības un izvairīties no problēmām, kas piemeklē faktiski visus.

Planētu cilpas Biznesā nozīmē tukšgaitu, pārpratumus, nepildītus solījumus, kļūdas un to problemātisku labošanu.

Tu zināsi kā labāk plānot laiku, lai izvairītos no uzskriešanas uz sēkļa.

Biznesa cilpu kalendārs atklāt visvveiksmīgākos laikos Uzņēmējdarbības sākšanai, darbā iekārtošanai, Labklājības veicināšanai, reklāmēšanai, kredītu ņemšanai.

Tu pratīsi labāk pārvaldīt savus laika resursus un ietaupīt enerģiju, kuru patērētu risinot nelaikā saataisītās problēmās.

Sīkāk par kalendāru.

Čeku dedzināšanas kalendārs

Astrologi.lv ar šo kalendāru palīdzēs Tev un tuvajiem tapt zinošākiem finanšu jautājumos un pielietot astroloģiju un numeroloģiju labklājības vairošanai.

Kalendārs palīdzēs atlasīt no universālo čeku dedzināšanas laikiem Tev un tuviniekiem piemērotākos laikus naudas vairošanai.

Atradīsi Tava Numeroloģiskā gada, mēnešu un dienu aprēķinu, lai saprastu, kam domāts gads, cik tas noderīgs finansēm.

Sīkāk par kalendāru.

Dienas Astroluksoforu kalendārs

Superhoroskopi.lv projekts, kurā apkopotas 53 gada nedēļas, attainojot katras dienas Astroluksoforu ar visu planētu aspektiem, veiksmīgajām Jupitera stundām, labākajiem laikiem katram mēnesim.

Līdz ar šiem veiksmīgajiem laikiem varēsi samērot tieši Tev aprēķinātās Numeroloģiskās dienās un mēnešus.
Tās parāda, kuri gada mēneši un kuras dienas ir vislabākās biznesam.

PDF paraugs   un  Sīkāk par kalendāru.

Astro Veiksmes kalendārs

Drukātajā sienas kalendārā atradīsi labklājībai un uzņēmējdarbībai nepieciešamos katras dienas astroluksoforus, labo laiku, spriedzes, astromaģijas datumus un laikus, kā arī veiksmīgās Jupitera stundas.

Katram mēnesim pievienoti Astrofonu skaidrojoši apraksti. Proti, uzzināsi visu svarīgāko kā papildinājumu Mēness ritmam.

Astroloģija Tev var palīdzēt, ja tās ieteiktos veiksmes datumus un laikus ievēro ikdienā, katrā svarīgā solī, katrā izvēles brīdī. Tikai tad ir jēga un iespējama būtiska izaugsme!

Sīkāk par kalendāru.

Kalendāri ir veidoti Latvijas laika zonai!

PAR TAVU LABKLĀJĪBU!

Autors Kristaps Baņķis

Sertificēta astrologa, numerologa profesionālā darbība, izglītība un sasniegumi. Uzzini vairāk